Przesunięty przez: Vinyanov 19 Maj 2008, 08:17 |
Polska reprezentacja Icy Tower - kwestie organizacyjne |
| Kto powinien zosta? kapitanem repr. Polski? |
| tajek |
|
0% |
[ 0 ] |
| Vinyanov |
|
22% |
[ 5 ] |
| Fayl |
|
4% |
[ 1 ] |
| Neo |
|
4% |
[ 1 ] |
| Syo |
|
68% |
[ 15 ] |
|
| Głosowań: 6 |
| Wszystkich Głosów: 22 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
domaz
Fantastic!


Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 480 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 14 Grudzień 2004, 19:53 Team-Poland
|
|
|
| w kadrze B chetnie moge pograc:) forma co prawda prawie zerowa ale czego sie nie robi dla ojczyzny:_). Ale to wszystko zalezy od wielkiego SYO`a |
_________________ glow=red] Moje wyniki to:[/glow]
[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow] |
|
|
|
 |
Karciooz
Eextreeme!


Dołączył: 04 Kwi 2004 Posty: 235 Skąd: Tuliszk?w
|
Wysłany: 14 Grudzień 2004, 21:05 Team-Poland
|
|
|
Czyli do kadry B proponuje :
1.SaleiB (C)
2.KarciooZ
3.SzCzeniaaK
4.paluszek
---------------
5.Broda
6.domia
Pierwsza czworka chce grac w reprezentacji B , domia nie za bardzo Broda sie nie wypowiadal . Tak wiec czekamy tylko na odpowiedz Syo... |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 14 Grudzień 2004, 21:43 Team-Poland
|
|
|
| Cytat: | | Pierwsza czworka chce grac w reprezentacji B , domia nie za bardzo Broda sie nie wypowiadal |
nie no wiesz ja chce jesli wy chcecie zeby ktos wam tylko wyniki psul no bo w koncu gdy sie gra dla ojczyzny to trzeba pokazac wysoki poziom a nie taki moj... 516 floor i 175 combo wiesz floor to jeszcze pol biedy bo ostatnio bylam blisko rekordu (512 ) ale combo to totalna porazka wybor pozostawiam wam ^_^ |
|
|
|
 |
Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Dołączył: 30 Mar 2004 Posty: 187 Skąd: Kalisz Tower !!!
|
Wysłany: 14 Grudzień 2004, 21:57 Team-Poland
|
|
|
Kadra B to Swietny pomysl a co z Kadra A ?? To chyba jest pomysl najlepszy jaki moze byc zrobic kadre krajowe najlepiej na FLD to oglosic. ja sie nie orientuje czy jeszcze nie ma Oglosic nabory do kadry przy doborze proponuje nie brac pod uwage rekordow tylko obecna dyspozycje Ktos moze miec swietne rekordy a na dany okres miec dola i KUPA... Wiec moze przed wyborem obydwuch kadr Mini turniejik Co o tym myslicie?? Chyba glos Sya byl by najwazniejszy bo to on by to wszystko prowadzil jest nasza podpora RESPECT for SYO gratki
Co o tym myslicie?? POZDRO ALL
EDIT: Nie zauwazylem 1 posta , wiec nie lapie sie do A ?? Luz uszanuje wasze zdanie chociaz moim skromnym zdaniem to troszke nie sprawiedliwe ale dobra . Wiec moze do B ?? |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 14 Grudzień 2004, 23:52 Team-Poland
|
|
|
Do meczu towarzyskiego przystapi czterech graczy z kazdej druzyny.
Team-Poland A
Syo (C)
Neo
Vinyanov
tajek
Fayl
kishony
Bielanek (?) (nie wiem co z Twoja forma...)
Team-Poland B
SaleiB (C)
KarciooZ
SzCzeniaaK
paluszek
domia
devastator
Piotrek
PawciooZ (biorac pod uwage wyniki TT, rosniesz w sile!)
[size=9px]SaleiB, jesli chcialbys zmiany w kadrze, rob to, jestes w koncu kapitanem [/size]
Mysle, ze takie sklady powinny kazdemu pasowac - kapitanowie wybieraja na mecz czterech zawodnikow.
Niedlugo zglosze obydwie reprezentacje do Stracka. |
|
|
|
 |
SzCzeniaaK
Super!


Dołączył: 09 Kwi 2004 Posty: 64 Skąd: Tuliszk?w
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 16:53 Team-Poland
|
|
|
Jest wypas m tylko boje sie ze Pawciooz mnie z skladu wygryzie
Ale to pewnie za jakis czas .
Polska Gola |
_________________ color=white][shadow=black][glow=gray]> > > > > > > > > > >Superme NTM Fan< < < < < < < < < < <[/glow][/shadow][/color] |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 17:08 Team-Poland
|
|
|
| Syo napisał/a: | Team-Poland B
SaleiB (C)
KarciooZ
SzCzeniaaK
paluszek
domia
devastator
Piotrek
PawciooZ (biorac pod uwage wyniki TT, rosniesz w sile!)
[size=9px]SaleiB, jesli chcialbys zmiany w kadrze, rob to, jestes w koncu kapitanem [/size]
|
mysle ze nie sa to najlepsi gracze ktorzy nie znalezli sie w kadrze A, ale na razie nie bede nic zmienial
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 17:14 Team-Poland
|
|
|
| SaleiB napisał/a: | | Syo napisał/a: | Team-Poland B
SaleiB (C)
KarciooZ
SzCzeniaaK
paluszek
domia
devastator
Piotrek
PawciooZ (biorac pod uwage wyniki TT, rosniesz w sile!)
[size=9px]SaleiB, jesli chcialbys zmiany w kadrze, rob to, jestes w koncu kapitanem [/size]
|
mysle ze nie sa to najlepsi gracze ktorzy nie znalezli sie w kadrze A, ale na razie nie bede nic zmienial
pozdr |
chyba raczej B pewnie chodzi o mnie ^_^ jak sie zaloze, to szybko 'wypadne' ze skladu |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 17:23 Team-Poland
|
|
|
| domia napisał/a: | chyba raczej B |
nie.. A..
sposrod tych ktorzy nie znalezli sie w kadrze A, wypadalo by wybrac najlepszych graczy, ale poniewaz jest to dosc trudne, zwlaszcza ze coraz wiecej dobrych niegdys graczy obecnie juz nie gra w IT, to zdalem sie na dobor Syoka.
Na pewno taki sklad ulegnie zmianie niedlugo, na razie przydalo by sie jakis meczyk towarzyski skolowac:)
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 18:07 Team-Poland
|
|
|
| Cytat: | | na razie przydalo by sie jakis meczyk towarzyski skolowac |
hmm... ja bym moze proponowala zrobic najpierw meczyk z kims, z terazniejszymi kadrami i pozniej ten sam tylko ze zmieniona kadra B zobaczyloby sie efekty ^_^ chociaz to moze tez zalezyc od wynikow przeciwnika... wiec moze zrobi sie jeden i porowna sie oba wyniki Polski T_T |
|
|
|
 |
Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Dołączył: 30 Mar 2004 Posty: 187 Skąd: Kalisz Tower !!!
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 18:30 Team-Poland
|
|
|
| Cytat: | | Bielanek (?) (nie wiem co z Twoja forma...) |
Jak chcesz sie upewnic to daj mi jakies 4 dni i powiedz jakie kategorie mam grac i ci ripleje przesle :d oki??
Jestem za jak suie okaze ze jestem za slby to przeciez nie bede na sile ( ale forma raczej jest kombo okolo 450 i floor okolo 900 to raczej na codzien 9oczywiscie ze sie trafiaja takie dni ze nic nie wychodzi) wiec jakie kategorie?? Odp jak najszybciej |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 15 Grudzień 2004, 20:10 Team-Poland
|
|
|
hmm, SYo, jestem wprost zaszczycony, ze wogole bierzesz mnie pod uwage do kadry B
ale mysle ze na razie sie tam nie nadaje, chyba ze jako rezerwowy-rezerw
ktos planuje robic kadre C? |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
Karciooz
Eextreeme!


Dołączył: 04 Kwi 2004 Posty: 235 Skąd: Tuliszk?w
|
Wysłany: 16 Grudzień 2004, 16:17 Team-Poland
|
|
|
Members:
1. Syo (Team Chef, contact me)
2. Vinyanov
3. Fayl
5. Tajek
6. Kishony
7. Bielanek
Syo , a gdzie Nr. 4 ?? |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 16 Grudzień 2004, 20:49 Team-Poland
|
|
|
Yymm... Strack zrobil blad, zaraz go o tym poinformuje - sorki, Neo, dzieki, KarciooZ |
|
|
|
 |
Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Dołączył: 30 Mar 2004 Posty: 187 Skąd: Kalisz Tower !!!
|
Wysłany: 17 Grudzień 2004, 22:05 Team-Poland
|
|
|
Siemka kiedy bedzie jakis sparing??
Juz sie nie moge doczekac *hihoczac pociera rece*
OBY JAK NAJSZYBCIEJ PAPS |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 18 Grudzień 2004, 11:50 Team-Poland
|
|
|
Poczekamy, az wiecej druzyn sie zapisze, lub poprostu ktos nas wyzwie.
Jesli nie, to zagramy mecz Polska A vs. Polska B lub kogos wyzwiemy |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 7 Styczeń 2005, 16:25 Team-Poland
|
|
|
Strack aktywowal "oficjalnie" mecze towarzyskie wiec co powiecie na mecz-sparring:
Team-Poland A vs. Team-Poland B ? 4 kategorie - Floor, Score, NML i Combo. Powolujemy po jednym zawodniku do jednej kategorii.
Mialem sie spytac kapitana przeciwnikow wiec... Saleib? |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 7 Styczeń 2005, 20:52 Team-Poland
|
|
|
hehe, no jasne ze tak, ja osobiscie chyba nie wezme udzialu niestety ale teraz mam dosc malo czasu na cokolwiek
moze ten kto moglby zagrac z kadry B niech napisze tutaj ;]
pozdr |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 7 Styczeń 2005, 21:57 Team-Poland
|
|
|
| Cytat: | | moze ten kto moglby zagrac z kadry B niech napisze tutaj ;] |
ja ^^ ale chyba nie chodzi o kapitana nie ? jak tak ja bym dala na to (zastepcze ;P) stanowisko Piotrka albo paluszka
| Cytat: | | ja osobiscie chyba nie wezme udzialu niestety |
ojj to bedzie kiepsko bez jednego (bo jeszcze paluszek i Piotrek kosza ;p ... inni chyba tez no ale ostatnio jakos nie sledze ich wynikow w IT ) z najlepszych graczy w naszej Bajereowskiej ( ) kadry no ale coz... nasze pewne zwyciestwo nad kadra A ( ) proponuje zadedykowac naszemu wodzowi - SaleiBowi |
|
|
|
 |
domaz
Fantastic!


Dołączył: 28 Kwi 2004 Posty: 480 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 7 Styczeń 2005, 23:31 Team-Poland
|
|
|
| Ja osobiscie moge grac ostatnio dzieki RT robie regularnie floor 900 i combo 290-300 wiec moge powalczyc o tylko 2 razy mniejsze wyniki niz kadra A:P Spoko powiedzcie kiedy a gram |
_________________ glow=red] Moje wyniki to:[/glow]
[glow=green] Combo 372 [/glow]
[glow=blue]Floor 1350[/glow]
[glow=black]Score ?????[/glow]
[glow=violet]NML 679[/glow] |
|
|
|
 |
|
|