SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Vinyanov
19 Maj 2008, 13:33
ITWC2004
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 10 Listopad 2004, 23:30   ITWC2004

Przede wszystkim pragne podziekowac wszystkim Polakom:) za zapisanie sie do turnieju. Stanowimy w nim zdecydowana wiekszosc i jako organizator po cichu licze na zwyciestwo lub wysoka pozycje ktoregos z Nas:).
Pragne rowniez zlozyc podziekowania dla Neo - chlopie, bez Ciebie nie byloby tego turnieju, w koncu Ty rzuciles pierwsze slowo. Na dodatek przyjales na siebie 3/4 replayow (taka prawda, Neo bardziej znany na forum FLD niz ja :) ). Przed Nami najciezszy etap. Wiem, ze razem wyjdziemy z niego wysmienicie! :) BIG THX

Jak juz wiecie, 1 grudnia pojawi sie nowa strona ITWC, rozpocznie sie turniej. Wkrotce na stronie powinna widniec pelna lista graczy, widniec tez bedzie tutaj i na forum FLD.

Jestem niezmiernie szczesliwy z faktu, ze moje doswiadczenie w turniejach uroslo do tego stopnia jakim sa Mistrzostwa Swiata pod patronatem samego FLD. To jest glownie Wasza zasluga! Dzieki!

Pozostancie z ITWC!
  Profil FLD: 91 IT Code:

SzCzeniaaK
Super!

Wysłany: 22 Listopad 2004, 18:24   ITWC2004

No w sumie wychodzi ze Polska rlz. Syo > piekny sentymentalny post :lol:

Mysle ze wszystko wypali , i rowniez chcialbym podziekowac Neo za informacjie ktorych mi udzielal .

Pozdro :)

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 6 Grudzień 2004, 20:12   ITWC2004

Co oznacz skrot CET . Czy to jest jakas strefa czasowa czy co ? I czemu nie ma kodu do konkurencji?

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 6 Grudzień 2004, 20:16   ITWC2004

Cytat:
Co oznacz skrot CET .

Central Europe(an?) Time, czas srodkowoeuropejski?

syo 
No way!

Wysłany: 6 Grudzień 2004, 22:36   ITWC2004

GMT +1 - Greenwich costam Time :wink: (poprawi mnie ktos :wink: ), czyli inaczej mowiac - nasz 8)

Kody pojawia sie w finalach, wtedy bede juz mial pewnosc ze pozostana najlepsi 8) . Poza tym - latwiej jest "przypilnowac" dokladniej szesnastu niz stu dwudziestu osmiu :wink:

petr 
Administrator

Wysłany: 7 Grudzień 2004, 16:25   ITWC2004

Z innej beczki: Syo, nie myslales o zrobieniu oficjalnego forum ITWC? Funkcje ta moglby pelnic chociazby angielski dzial o ITWC... Dalbys linka na oficjalnej... :twisted:

Zaludniloby sie tutaj nieco :wink:

EDIT dot podzialu na grupy:
Bylem dosc mocno zawiedzony, ze nie zaczynam 6go tylko 12go (dobrze pisze? :D ) ale rozumiem Was - nie wyrobilibyscie z taka iloscia graczy naraz... Z innej strony - mam wiecej czasu na trening :)

Profil FLD: 761 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 7 Grudzień 2004, 16:29   ITWC2004

Piotrek napisał/a:

Szczerze mowiac, tez mialem taka cicha nadzieje tworzac ten dzial. :wink:

syo 
No way!

Wysłany: 7 Grudzień 2004, 19:17   ITWC2004

Vinyanov napisał/a:
Piotrek napisał/a:

Szczerze mowiac, tez mialem taka cicha nadzieje tworzac ten dzial. :wink:

Ok, w nastepnym newsie (dzis) damy linka :)

Do 20:00 juz niedlugo i - tak jak sie spodziewalismy - malo replayow. Mam nadzieje, ze jakos z tego wyjdziemy.

Domia 
No way!

Wysłany: 7 Grudzień 2004, 20:48   ITWC2004

czyli mam rozumiec dzis wyniki grup od A-H (?) tak :P ? przynajmniej w tych parach, w ktorych nie bylo remisu :) chyba, ze przyjdzie tak duzo replayi, ze nie zdazy sie w jeden dzien... no ale poki co to jest malo :D ja juz sie nie moge doczekac gry w mojej grupie :twisted: rozwale wszystkich :619: beda mieli prezent na mikolaja :mikolaj: nie wiem dokladnie jakie sa moje szanse, ale trzeba myslec pozytywnie ^^ fakt, ze NML jest moja slaba strona, ale czuje sie (nawet) silna we floorze :>

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 9 Grudzień 2004, 20:51   ITWC2004

Ale nam (Polakom)pojechali na forum ITWC : "Sorry Neo and Syo, but ITWC 2004 failed" . Ja tak nie uwazam . Jeszcze chca utworzyc konkurencyjny turniej : " fully support John Beak, just like all Czech players and I am going to organise next tournament with him!" . Ciekawe jak im to wyjdzie jak tak dalej sie beda madzryc to nikt z Polski sie nie zapisze na ten ich turniej . Mysla ze tak latwo zorganizowac turniej na swiatowa skale we dwoch ... :evil:

Domia 
No way!

Wysłany: 9 Grudzień 2004, 21:59   ITWC2004

Cytat:
Sorry Neo and Syo, but ITWC 2004 failed

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: nie no to po prostu bylo chamskie :x sami by lepiej nie zorganizowali tego turnieju :!: kto to dokladnie napisal ? jak my mu pojedziemy to sie nie pozbiera :P

Cytat:
support John Beak, just like all Czech players and I am going to organise next tournament with him!

JB to juz nie gracz... wszyscy mysla, ze skoro jest naj w IT to tez w innych sprawach jest swietny :x

Cytat:
jak tak dalej sie beda madzryc to nikt z Polski sie nie zapisze na ten ich turniej

nie wiem jak inni, ale ja sie do tego dolaczam :!:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 05:18   ITWC2004

Cytat:
Ale nam (Polakom)pojechali

Nie czuje sie pojechany jako Polak za zwykle wypunktowanie bledow dwoch osob. :razz:

Cytat:
JB to juz nie gracz... wszyscy mysla, ze skoro jest naj w IT to tez w innych sprawach jest swietny :x

Cytat:
jak tak dalej sie beda madzryc to nikt z Polski sie nie zapisze na ten ich turniej

"Next time, I will try to organize similar tournament and we will see if my work will be more worth than yours. Instead of being critical."

Na te fragmenty nikt juz uwagi nie zwrocil? :roll:

JB napisal tam porzadny post - moze nie ceregielil sie w sprawach szczerosci, ale jego formie nic nie mozna zarzucic. :smile:

syo 
No way!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 14:46   ITWC2004

W tym momencie czekam na Neo, z ktorym skonsultuje sie w sprawie kolejnych krokow. Zadnych decyzji sam nie bede podejmowac, a w glowie siedzi mi jedno :x

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 15:14   ITWC2004

No dobra, Syo... GG Padlo, wiec rob co do ciebie nalezy :(

Karciooz
Eextreeme!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 17:58   ITWC2004

Nie myslicie chyba o zerwaniu ITWC ... Miejmy nadzieje ze od drugiej fazy bedzie lepiej !!

Kubu? Biel@nek
Eextreeme!

Wysłany: 10 Grudzień 2004, 22:06   ITWC2004

siemka
Ziomki sorrki ze sie spoznilem na Mistrostwa Swiata ale nie moglem byly sprawy wazniejsze rozumiecie?? Duzo sie spoznilem? POWODZENIA w dalszym prowadzeniu turnieju mam nadzieje ze jeszcze go wyprowadzicie!!

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Grudzień 2004, 14:50   ITWC2004

Wielka, wielka szkoda, ze tak malo replaow... Co do ludzi mowiacych ze "ITWC failed"... TO nie jest wina organizatorow, ze polowa zapomniala ze sie zapisala... Robienie imprezy z taka iloscia graczy to wielkie wyzwanie, ale jak widac nikt tego nie docenia...
I mam nadzieje ze nie odwolacie ITWC... Chcialem chociaz sprobowac zmierzyc sie z kolesiem z UAE 8)

EDIT: sory, nie doczytalem "...." ... :sad:

Profil FLD: 761 IT Code:

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 15 Grudzień 2004, 17:54   ITWC2004

Karciooz napisał/a:
Ale nam (Polakom)pojechali na forum ITWC : "Sorry Neo and Syo, but ITWC 2004 failed" . Ja tak nie uwazam . Jeszcze chca utworzyc konkurencyjny turniej : " fully support John Beak, just like all Czech players and I am going to organise next tournament with him!" . Ciekawe jak im to wyjdzie jak tak dalej sie beda madzryc to nikt z Polski sie nie zapisze na ten ich turniej . Mysla ze tak latwo zorganizowac turniej na swiatowa skale we dwoch ... :evil:

jak tak czytam sobie ten temat na FLD, to widze ze wcale nam tak, jako Polakom, nie pojechali. Ogolnie przewazaja sugestie na tememat ITWC 2005, niz jakas krytyka w stosunku do Neo&Syo. No i oczywiscie kazden jeden chce teraz organizowac turniej, chociarz wiekszosc nie ma co do tego predyspozycji , a kazdy rzecz jasna pisze jaki to on ma dopry pomysl itd (tak w ogole ja powinienem organizowac turniej, bo zrobilbym to najlepiej :D :grin: :zart: :) )

Moim zdaniem nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, gdyz nad rozlanym mlekiem placze sie krotko, gorzej nad rozlana wodka ,a wodka sie jeszcze nie wylala :D
Po prostu trzba zorganizowac nastepny turniej gdfzies tak za miesiac i nie zwracac uwagi ze ktos tam ma jakies pomysly albo chce sie dolaczyc do organizowania.
Wystarczy wystrzec sie bledow z pierwszego turnieju, np zrobic jakas liste mailingowa w PHP, tak jak na icydome, zeby kazdy dostal maila z zasadami, terminami i kategoriami jakie ma grac (tak co by nikt nie mial watow ) i strone dac na takim serwerze na ktorym jest wiekszy limit transferu miesiecznego :)
Takie jest moje, skromne, zdanie ;]

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

Odpowiedz do tematu