Przesunięty przez: Vinyanov 31 Marzec 2008, 17:51 |
Kto pierwszy zdobędzie 2000. itp. piętro? (ankieta) |
| 2000 schodkow ... kto po tajku? |
| Fayl (1703) |
|
35% |
[ 12 ] |
| mario (1478) |
|
5% |
[ 2 ] |
| Syo (1474) |
|
17% |
[ 6 ] |
| Broda (1369) |
|
11% |
[ 4 ] |
| Falien (1075) |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kto? inny |
|
29% |
[ 10 ] |
|
| Głosowań: 16 |
| Wszystkich Głosów: 34 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 26 Styczeń 2005, 06:44 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
| Syo napisał/a: | 2666 - GRA MI SIE ZNUDZILA |
Niezly zbieg okolicznosci jak na Retro.
Nie glosuje |
|
|
|
 |
tajek
Splendid!


Dołączył: 01 Lut 2004 Posty: 607 Skąd: Mysteryland
|
Wysłany: 26 Styczeń 2005, 10:06 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
zaglosowalem na Sya bo tak jak on nie glosuje na siebie |
_________________
     |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 26 Styczeń 2005, 17:06 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
SOrrry Syo, ale glosowalem na Tajka... Co prawda Ty masz RT i mase genialnych sposobow na gre, co udowodniles juz nieraz, ale mysle ze to Tajek pierwszy wskoczy na 3000... Moj scenariusz jest taki: pierw Ty wskakujesz na cos ~2900, Tajek sie motywuje i wskakuje na 3000
W ankiecie zabraklo miejsca dla takich osobostosci jak jurko kiler czy kishony. O ile kishony moze na razie nawet nie mazyc o 2000 dopoki nie upora sie z gra i wlaznymi nerwami, to jurko kiler juz za miesiac-dwa moze zaskoczyc nas czyms duzym... Nawet jesli nie bedzie pierwszy, mysle ze juz niedlugo doczekamy sie 2000-3000 w jego wykonaniu. |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
Davo
Eextreeme!

Dołączył: 05 Gru 2004 Posty: 282 Skąd: Melbourne, Australia
|
Wysłany: 27 Styczeń 2005, 06:43 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
I think Tajek because he is higher in Floor, Combo, NML
(Sorry Syo)
I am just wondering if I will get to 1000 before Tajek or Syo get to 3000.
I might even get it in NML (thats what I'm aiming for)
It is very hard to ply IT here because it's so hot that my fingers keep sweating and making the keys sticky |
_________________ b][glow=red][shadow=orange]
Combo: 561 (next 588 then 600 then 612)
NML: 964 (next 1000 then 1050)
Floor: 1386 (next 1430 then 1500)
[/shadow][/glow][/b] |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 4 Luty 2005, 14:39 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
hmm... poszperalo sie troche w archiwum fora i ...
| tajek napisał/a: |
No dobra ja zostane do momentu gdy zrobie 3000 schodkow .... czyli na zawsze |
ojjj Tajek chyba niedlugo skonczysz z IT jestes juz bardzo blisko widzisz marzenia sie spelniaja mysl teraz caly czas tylko o 5000 schodku a za rok bedziesz je mial tylko prooosze nie odchodz |
|
|
|
 |
tajek
Splendid!


Dołączył: 01 Lut 2004 Posty: 607 Skąd: Mysteryland
|
Wysłany: 4 Luty 2005, 16:11 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
Dobra teraz to powinno tak brzmiec :
"No dobra ja zostane do momentu gdy zrobie rekord swiata we floor .... czyli na zawsze"
|
_________________
     |
|
|
|
 |
tajek
Splendid!


Dołączył: 01 Lut 2004 Posty: 607 Skąd: Mysteryland
|
Wysłany: 6 Luty 2005, 12:51 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
Zmienilem ankiete na bardziej aktualna |
_________________
     |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 6 Luty 2005, 13:22 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
hyh... niedlugo bedziemy mieli ze dwadziescia, tego typu ankiet kto dojdzie do 6000,7000 itd. zaglosowalam na Tajka bo na razie jako pierwszy w sumie przekroczyl upragnione 3000, wiec i z 5000 nie bedzie mial problemu |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 6 Luty 2005, 16:07 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
tym razem glosowalem juz na Syo...
trza zrobic sciepe na Cole dla niego... to bedzie 5000... |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
pikol
Amazing!


Dołączył: 30 Kwi 2004 Posty: 125 Skąd: z dziury che?mek
|
Wysłany: 6 Luty 2005, 16:33 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
skladamy sie po 80 gr. zeby bylo duzo coli i pobije rekord 6000 i pobije rekord JB |
_________________ ram na floory!
floor:311
http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=18681- to m?j link w?a?cie w niego pliss!!! |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 6 Luty 2005, 17:20 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
Glos: Tajek
Powod: Ten sam co wczesniej |
|
|
|
 |
Asef
Fantastic!

Wiek: 38 Dołączył: 07 Lut 2004 Posty: 363 Skąd: Wałcz
|
Wysłany: 18 Styczeń 2006, 22:39 5000 - kto pierwszy?
|
|
|
Okazalo sie ze nikt z naszych graczy nie przekorczyl 5000 floor,mimo ze spowalniali |
_________________ glow=blue]Floor:1203 NML:973 Score: 120975 Combo:339[/glow] |
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 02:25 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
W ogole co tu myslec i zastanawiac sie. No jasne ze Syo.
Syo powodzenia!!! |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 12:00 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
| Hm, szczerze mowiac jest mi trudno na dzien dzisiejszy wskazac kogokolwiek, przez te afere ze spowalnianiem, bo w koncu juz nie lapie sie w tym, kto go uzywal, a kto nie. Z wyborem sie jeszcze powstrzymam kilka dni, moze tygodni. Tylko, czy na pewno ten temat powinien byc w dziale "Icy Tower 1.2" ;P ? |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 12:13 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
hehe Domia, tez sie zastanawiam, czy topicu nie powinno sie przesnac do innego dzialu ale tez troche watpie, po tej aferze, ze ktokolwiek przekroczy te magiczna bariere 3000 pieter ale moze nadejdzie taki dzien ? |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 15:29 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
Mi zajelo pol minuty przeczytanie ze zrozumieniem daty pierwszego postu. |
|
|
|
 |
catek
Gość
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 15:49 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
Kurde Syo jest mistrz i tyle, nie wie w ogole co tu sie zastanawiac, glos na SYO!!! |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 16:14 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
Viny -> oj czepiasz ise teraz wyszlo kto spowalnial gre i topic odzyl :DDD |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 16:28 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
Hm, czy Wam tez nie dziala ankieta? Bo obok tematu, jak byk jest napisane [Ankieta], ale jej nie widze.
[size=9px]Catek, juz znamy Twoje zdanie i IMO nie musiales pisac poraz drugi, ze uwielbiasz Syo, ani podlizywac mu sie. [/size]
edit
...
Hm, nie wiem czemu myslalam, ze dzis mamy 2005 rok (?). Chyba sie jeszcze do nowego nie przyzwyczailam. |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 26 Styczeń 2006, 17:42 3000 - kto pierwszy?
|
|
|
| Dlaczego do innego dzialu? To jest post z 2005 roku (ten pierwszy). Mnie tez ankieta nie dziala. |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
|
|