SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vinyanov
21 Luty 2008, 19:19
[ustawienia] Jak gracie?
Autor Wiadomość
Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 07:59   [ustawienia] Jak gracie?

Po swietach przychodzi czas refleksji, a takze swoistej nudy :) . I tak z nudow sobie wymyslilem taki temacik. Powiedzcie, jak gracie? Interesuje mnie doslownie wszystko - jaka postacia, jaka muzyka w tle, gdzie trzymacie nogi i co tam jeszcze wymyslicie. Im wiecej tych informacji, tym lepiej (i smieszniek :wink: ). Tak wiec - do pisania! A oto moj styl gry:

-----------------------

1. Zaczynam od schodkow chmurnych... a to dlatego ze to najwyzszy schodek do jakiego doszedlem :) ... chodzi o to ze juz po 100 powtarzaja sie schodki teczowe... a ja lubie skakac na takich samych - mimo ze to monotonne :P
2. Uzywam wlasnorecznie wykonanej postaci - Harolda w nowych gaciach, w niebieskiej wiezy. Glownie dlatego, ze kolory sa doskonale stonowane, a po drugie dlatego ze schodki sa DOSKONALE widoczne na niebieskim tle... nawet przy swietle dziennym! :wink:
3. Nie mam muzyki w tle... jakos mi ona nie sluzy :grin: . Czasami, jak sobie wlacze muzyczke w tle... to idzie mi calkiem, calkiem.... przewaznie jednak mnie rozprasza. Dzwiek tez mam maksymalnie przyciszony.
4. Nogi trzymam w najrozniejszych pozycjach. Preferuje "na kaloryferze" (serio! :) ) chociaz czasami zdarza mi sie kucac na krzesle czy siedziec bokiem, ewentualnie trzymac klawiature na kolanach :)
5. W IT gram w najrozniejszych porach... preferuje dzinsy, aczkolwiek dresy tez nie sa najgorsze :grin:
6. Jesli zas chodzi o pory dnia... to tez sa najrozniejsze - poczawszy od 7 rano do 23 .... zalezy kiedy mam czas :) Najlepsze rekordy wychodza mi, kiedy mam swiety spokoj, a zdarza sie to dosc rzadko, bo....
7. IT powoduje u mnie konflikty. Nie ma dnia, zebym nie poklocil sie z moim bratem o to, w co gramy. On preferuje GTA: Vice City, ja wole IcyTower... wsciekam go, bo zawsze mowie "ale to juz ostatni raz", i gram chyba jeszcze z 20 minut :P . Vigo raczej w ogole nie lubi IT'a... grywa w niego sporadycznie. Myslalem, ze zachece go do gry, zapisujac go do PTIT'u - ale on zagral, ale mu sie nie spodobalo... (pamietacie? i tak fuksem przeszedl do 2 rundy), teraz nawet do ligi nie chcial sie zapisac... :evil:
8. Mam standardowe rozstawienie klawiszy - Lewo, prawo, spacja.
9. Gram z wylaczonym EYE CANDY, jesli gram na floory, ewentualnie na SOME (jesli gram na combo). Podoba mi sie to bardzo, gdyz nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niz wylaczenie rozpraszajacych uwage i zaslaniajacych pole gry napisow.
10. Nigdy nie wlaczam FUN.MODE'owych gowienek... chyba ze mi sie baardzo nudzi :)

To chyba byloby na tyle... jesli przypomne sobie cos jeszcze to zedytuje posta. Tymczasem... wasza kolej! :wink:
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 23 Luty 2008, 20:19, w całości zmieniany 3 razy  
  Profil FLD: 49 IT Code:

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 10:37   JAK gracie?

Hmmmm.... rzeczywiscie, dlugo trzeba bylo sie nudzic, zeby taki temat wymyslic :wink:
To ja odpowiem takimi samymi punktami:
1. Gram na modzie z samymi schodami betonowymi (wlasnego autorstwa)
2. Gram standardowym Haroldem
3. Muzyka norm
4. Eeee... na podlodze??
5. wszystko pasuje
6. j/w
7. n/a (brak brata :D )
8. ja tez ;)
9. Eye cande = NONE (zawsze)
10. Ja tez nie gram na FunModzie

Domia 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 10:37   Re: JAK gracie?

1.zaczynam od schodkow roslinnych
2.ostatnio skacze wormem i bartem simpsonem
3.muzyka taka jak przy postaciach
4.ja lubie siedziec po turecku na krzesle :D
5.mi najbardziej pasuja dzinsy
6.najlepiej mi idzie wieczorem
7.brak
8.tak samo
9.eye candy nastawione na lot
10.ja tez

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 11:08   JAK gracie?

No, Neo bidula sie rozpisal, nie moge byc gorszy. :)

1.Ja zaczynam od "gwiezdnych", bo tam doszedlem najwyzej. Poza tym u mie na starym monitorze slabo widac schodki drewnianie, to glownie dlatego je pomijam. :)
2.Ja gram przewazne Haroldem, czasem Bassem (z gry MegaMan chyba)... Jakies tam jeszcze byly, ale prawie nimi nie gram. Moda uzywam wlasnego, nieduzo zmienia, ale nie narzekam. :) Mam zamiar go zaraz ulepszyc...
3.Muze mam raczej wylaczona, ale jak mam, to Eminema albo polski hh. Tylko wtedy IT sie tnie, dlatego gram raczej bez muzy. Jak Neo, tez mam przyciszony dzwiek.
4.Nogi najczesciej trzymam "normlanie", nieco cofniete, lewa stopa na prawej, palce ugiete. :) Czasem rozciagam sie - tylek ledwo jest na krawedzi krzesla, nogi jak najdalej, glowa czasem oparta o oparcie. :) Czasem jestem odwrocony na lewo od monitora, nogi na lewym oparciu, glowa oczywiscie w strone monitora, a plecy oparte o prawe oparcie. Fajnie to wyglada. :) I jeszcze podobie do pierwszego sposobu, tylko ze prawa stopa na palcach, a lewa na niej. :)
5.Ja tez gram w dzinsach, ale dresy w sumie moga byc. :)
6.Hmm... Gram przewaznie wieczorem, np. 19, ale czasem o 16-17, wtedy mam dobra forme. :) Czasem zagram rano, o 8.
7.U mnie w co innego gra brat(w stare strategie), a w co innego ja(tylko IT), ale zeby zaraz konfikty... :) Kiedys moj brat gral w IT, to jak komp byl zajety, to mozna bylo popatrzec na cos ciekawego, a teraz... :/
8.Ja mam tak: prawo, lewo, shift. Dlaczego shift?? To agresja... :) Jak chcialem ja potem naprawic to ja tylko dobilem :grin: Teraz ciezko mi pisac, bo sie spacja zacina.
9.Ja gram zawsze z EYE CANDY na NONE, czasem SOME. Zalezy od mojego humoru. :)
10.Ostatnio gralem z FUN.MODEm chyba ponad miesiac temu. Dlaczego?? Raz zapomnialem to go*no wylaczyc i zaczalem bic rekordy... Ofszem pobilem, ale co z tego, skoro byly nie zapisane??
Uff, myslalem, ze tego nie dozyje. A jednak napisalem wszystko. :)
Ostatnio zmieniony przez Neo 3 Październik 2007, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 11:09   JAK gracie?

hmm, ciekawy pomysl

1. Zaczynam od betonowych, a to dlatego ze sie tak przyzwyczailem, i kombosy najlepiej mi wychodza na gwiezdnych i drewnianych, dlatego te typy schodkow musza byc na swoim miejscu, bo wczesniej i tak sa dlugie schodki wiec jest dosc latwo
2. Gram standardowym Haroldem - przyzwyczajenie :) (moda tez uzywam standardowego)
3. Nie wlaczem muzyki z gry, poniewaz nie chce zeby gra przycinala jak beda sie pokazywac napisy. nie puszczam tem muzyki w winampie bo przy zmianie utworu gra sie lekko zacina i zawsze wtedy spadam, za to lubie sobie posluchac muzyczki z radyjka, albo z plyty, bo wtedy lepiej idzie :D
4. hmm, nogi, hmm :P
zwykle jak siedze przy kompie to troche bokiemi nogi mam na krzesle od biurka drugiego, albo na samym biurku, ale dla IT robie wyjatek i siadam wtedy na wprost monitora (bo wtedy tez mi duzo lepiej idzie :) )
5. Hmm, jak dla mnie to ubior nie ma znaczenia przy grze w IT, dlatego gram w czym akurat jestem (zdarza sie nawet w pizamce :P )
6. gram o kazdej porze (kiedy sie tylko da :P ), ale tylko z rana mi idzie jako tako
a najlepsdzew wyniki (to nie sciema) mam kiedy ktos mnie wola , albo kiedy dzwoni telefon i musze szybko odejsc (wtedy jak na zlosc zaczyna mi dobrze isc :D )
7. U mnie it nie powoduje raczej zadnych konfliktow, bo zadko kiedy gram, a moj starszy brat glownie siedzi przy kompie po nocach.
8. Mam standardowe rozstawienie klawiszy - Lewo, prawo, spacja.
9. Eye candy - some . jak mam LOT to wtedy mi przycina czasami, a jak mam NONE to zdarzalo mi sie nie nie zauwazalem ze skpoalem kombosa :/ , a tam przynajmniej wiem kiedy jest przerwany
10. Nigdy nie wlaczam FUN.MODE'owych gowienek... chyba ze mi sie baardzo nudzi
11. Jak gram to zawsze wylaczam wszystkie programy i internet - inaczej bedzie zwalniac (dlatego gram bardzo zadko)

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

syo 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 11:37   JAK gracie?

1.

Z rozpoczynaniem jest bardzo roznie - przewaznie gram juz od teczowych, ale zdarza sie ze zaczynam od samego poczatku. Jest to chyba zalezne od tego w jakim trybie chce grac, chociaz sam nie wiem :wink:
2.

Gram SuperSoniciem, zlazlem z normalnego Sonica. Byl jeden problem - SS mial denne dzwieki wiec zrobilem zabieg podmiany dzwiekow SS z Soniciem :) . Mod jak najbardziej Vinyanowy :) , chociaz po przeczytaniu tego co napisal Neo jestem strasznie ciekaw jego moda :)
3.

Muzyke puszczam z Winampa, z tego co czytalem to u niektorych strasznie przycina. U mnie jest okej, chociaz widac lekkie zaciecia nie szkodzace jednak grze. Gram przy szybkiej i ciezkiej muzyce, aczkolwiek gdy jestem wkurzony lekko to puszczam muzyke uspokajajaca (filmowa na przyklad).
4.

w IT wazna role u mnie odgrywaja nogi :) . Jesli mam jedna noge ulozona prosto, a druga oparta kolanem o polke z klawiatura (zazwyczaj tak siedze jak nic nie robie na kompie oprocz pisania na gg) to idzie mi slabo. Musze miec 2 nogi wyprostowane i ulozone na polce z wooferem (czy booferem, nie znam sie :P ) lub musze miec obie postawione na podlodze. :wink:
5.

Ubior? Noo.. musze byc ubrany jesli jest zimno, bo kompa mam przy oknie :wink:
6.

Gram o kazdej porze (ostatnio nawet przed szkola :lol: ), najlepiej mi idzie gdy przeprowadzam z kims konwersacje - ktos stoi obok i mi nawija, a ja CZASAMI odpowiadam :D
7.

Nie ma konfliktow przy IT, ale gdy ojciec raz uslyszal skoki Sonica to zaczal je nasladowac :D . Skutek uboczny? :)
8.

Moje rozstawienie klawiszy - lewo, prawo, prawy Alt. Wciaz szukam :)
9.

Eye Candy - None. Cale szczescie, ze dali taka opcje!
10.

FUN.MODE ? Tylko dla Drunken Mode, poza tym wiem ze to jest tylko dodatek i wynikow mi poprawi. Zreszta ja nie chce poprawiac wynikow za pomoca dodatkow. Chce je poprawiac za pomoca wlasnych umiejetnosci :)
11.

Kiedys pisalem o Antyvirze - to byl problem wielkiego przycinania w moim IT. Po wylaczeniu wszystko jest git :) . A po zagraniu w Gun Bounda i po wylaczeniu tej gry IT chodzi MIODNIE :) .
12.

Jest jeszcze sprawa grzejnika i okna. W zime mialem z tym niemale problemy. Gdy zamknalem okno, a nie odkrecalem grzejnika nadal bylo mi zimno. Gdy go odkrecilem na full zaczely mi sie pocic rece i slizgac po klawiaturze. Ustawilem wiec sobie odpowiednio grzejnik i zaznaczylem markerem kreska :D . Teraz juz nie ma takich problemow :) .
Ostatnio zmieniony przez Neo 3 Październik 2007, 16:59, w całości zmieniany 1 raz  
  Profil FLD: 91 IT Code:

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 13:09   JAK gracie?

Ojojojoj... jak ja lubie czytac takie dluuugie posty... poezja :)

Syo... jak rozumiem, chcesz moj "mod"? Wlasciwie to nie jest mod... to tylko postac ze zmieniona paleta - ale gra mi sie na niej cudooownie :)

Jesli chodzi o zwalnianie - u mnie nie ma nic, zadnych przycin :P

Temperatura w pokoju - musi byc chlodno... i ciemno :P wtedy idzie mi najlepiej...

PISZCIE DALEJ! Widze ze z tego wychodzi cos ciekawego... :smile:

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 13:15   JAK gracie?

Neo, przeslalbys mi tez??? ( fayl@wp.pl ) Zerkne jak sie na tym gra.

Doktor(wiko)
Eextreeme!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 13:18   JAK gracie?

Nie moge byc gorszy - wiko564@wp.pl

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 13:48   JAK gracie?

SCHODKI:
Ostatnio zaczynam zawsze od teczowych, aby jak najmniej czynnikow mowilo mi jak wysoko juz jestem (kiedys zrobilem nawet moda likwidujacego numery poszczegolnych schodkow, ale jakos z niego nie korzystam). ;] Bardzo rzadko wlaczam sobie jako poczatkowe jakies inne, chyba tylko z ciekawosci - jak to wyglada. ;]

POSTAC:
Gram standardowym Haroldem - przyzwyczajenie pozwala mi go najlepiej kontrolowac, chociaz kto wie czy niedlugo nie zrobie spobie postaci bardziej pasujacej do mojego moda. :) I wlasnie, gram tylko na moim MatrixModzie :grin: , tak samo jak u Neo wszystko na nim lepiej sie od siebie odcina. Swoja droga po miesiacu gry na nim zawsze jak tylko wlacze normalne IT czuje sie jak w kalejdoskopie. :shock:

MUZYKA:
Nigdy nie korzystalem i nie korzystam, chociaz kiedy przed dwoma lub trzeba miesiacami wlaczylem ja sobie dla zabawy i przez chwile posluchalem uderzyl mnie taki atak nostalgii za pierwszymi dniami z 1.1 ze az milo. :grin: :wink: Wlasciwie nie wiem dlaczego jej nie slucham, w samej grze nawet mi nie przeszkadza.

Dzwieki mam ustawione na maksimum, nie rozpraszaja mnie w zaden sposob.

NOGI & CO Z NIMI ZWIAZANE ( :razz: ):

- opis krajobrazu: Komp na ktorym gram w IT (BTW monitor '21, super sprawa) stoi na bardzo dlugim, szerokim i dosyc wysokim biurku, pod ktorym, popchnieta az pod sciane, stoi mniejsza polka (czasami przykryta jakas poduszka :D ).
- opis sytuacji: Wiec zazwyczaj siadam dokladnie na wprost monitora, wyciagam sie pollezaco na krzesle a nogi wyciagam na tej nizszej polce.
- opis przezyc wewnetrznych: I jest to calkiem wygodne. :wink:

Chociaz ostatnio odkrylem, ze trzymanie ich na biurku po obu stronach ekranu tez daje niezle rezultaty. :shock: :D Jesli chodzi o ubior, nie zastanawiam sie nad tym. :smile:

CZAS:
Gram glownie po powrocie ze szkoly az do ostatecznego czasu udania sie do lozka - czyli gdzie tak od 15:00 do polnocy. Uruchamiam IT wtedy, kiedy po prostu nie mam nic lepszego do roboty, a czasami nie gram nawet kilka dni pod rzad. To jakos nie wplywa na moja forme...

KONFLIKTY:
Nie mam zadnego brata itp. :wink: , wiec jedynymi klotniami sa w moim przypadku klotnie z rodzicami o to, kiedy zwolni sie wreszcie lepszy komputer (mam w domu dwa, ale na tym drugim IT jeszcze zainstalowanego nie ma, wiec nie spieszy mi sie do niego :smile: ) oraz - czasami - o moje wybuchy agresji podczas gry. :twisted: :wink: :roll: Ale pracuje nad nimi. :wink:

KLAWIATURA:
standardowa (101/102 klawisze) lub Microsoft Natural Keyboard :D Calkiem wygodna. :) Klawisze mam ustawione oczywiscie na "left", "right" i "space", kiedys sprobowalem grac jak ten znajomy SaleiB'a i szybko zrezygnowalem. 8)

CUKIERKI OCZNE ( :wink: ):
Wylaczone, gwiazdki itp. przeszkadzaja mi grac, a na kombosy nie gram tak czesto aby za kazdym razem zmieniac dla nich ustawienia (zreszta jak dla mnie napisy nie sa do nich az tak konieczne). ;]

FUN MODE:
Nie gram (chociaz lubie), ale ostatnio (w ramach tworzenia artykulu) troche sie w nim bawilem i w rezultacie mam w katalogu glownym gry podkatalog ze stale sfunmodowanym IT oraz Fun Mode Switcher. :wink:

Nie wiem, o czym jeszcze moznaby tu napisac...

Neo 
Fantastic!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 14:13   JAK gracie?

Oto moj mod :wink: Mozecie napisac co o nim myslicie... :P byle nie zbaczac zbytnio od tematu... ktory zaiste jest fajny!

Aha, pisac dalej... i brac przyklad z Vinyanova!

Black Eagle
Sweet!

Wysłany: 13 Kwiecień 2004, 17:15   JAK gracie?

Schodki- Zaczynam od kamiennych choc czasem zdarzy mi sie zagrac od koscistych (hal)

Postac- Kiedys probowalem grac soniciem ale jego dzwiek przy skoku peszyl mnie wiec podobnie jak syo gram supersoniciem

Muzyka-Ta jaka ma postac

Nogi-najszesciej klecze na krzesle ,albo siedze normalnie

Wyglad twarzy- jak gram to mama mowi mi ze mam kamienny wyraz twarzy

Pora- Tak od 10:00 do 12:00 w dni wolne a jak jest szkola to 20:22

Eyecandy -ustawione na lots

Konflikty - MAm brata bo zawsze chce siadac na kompa
[glow=black] Combo-210 [/glow]
[glow=black] Nml-427 [/glow]
[glow=black] CCC-134 [/glow]

Broda 
Amazing!

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 21:59   JAK gracie?

Hehe Gram normalnie :D
A tak naprawde: komp do kitu i przycina, monitor caly brudny, krzeslo skrzypi, slucham muzy z wiezy ktora slabo odbiera :lol: , a tera lepsze: zaczynam od poczotkowych schodkow,gram oddzielnie na combo i na floor, gram z 2 moze 3 godzinki dziennie oraz nie lubie grac NML i UNML i takie tam. :)

SaleiB 
Administrator

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 22:07   JAK gracie?

Broda napisał/a:
Hehe Gram normalnie :D
A tak naprawde: komp do kitu i przycina, monitor caly brudny, krzeslo skrzypi, slucham muzy z wiezy ktora slabo odbiera :lol: , a tera lepsze: zaczynam od poczotkowych schodkow,gram oddzielnie na combo i na floor, gram z 2 moze 3 godzinki dziennie oraz nie lubie grac NML i UNML i takie tam. :)

zapomniales dodac

Cytat:
wyglad twarzy: nieogolona

:D :zart: :mrgreen:

pozdr

Profil FLD: 34 IT Code:

tajek
Splendid!

Wysłany: 19 Kwiecień 2004, 23:13   JAK gracie?

OK moze ja cos napisze :P

1. Gram na modzie w ktorym wszystkie schodki sa kamienne ( te pierwsze :P )

2. Raz gram z wlaczona muza ( oczywiscie Hardcore/Techno :) ) , a niekiedy wogole gram bez dzwieku

3. Pozycja w ktorej gram to taka wydaje mi sie standardowa pozycja :) czyli siedze prosto na krzesle , stopy mam na ziemi niekiedy oparte o krzeselko .

4. Przed gra probuje sie skupic choc nie zawsze mi to wychodzi , moja metoda na skupienie to wlaczonie swojego ulubionego kawalka ( hardcore/techno :D )

5. Gdy gram i jestem na wyzszych wysokosciach to specjalnie pauzuje gre , ide sie czegos napic albo wylac , i wracam , wtedy mam swierze sily do grania i jakos mi idzie ( takim sposobem pobilem rekord w floor )

6. Postacia ktora gram jest Harold , zadnej innej postaci sie nie tykam :P

7. Mam wylaczone Eyecandy

8. Pora w ktorych najczesciej gram to.... niema takiej pory wtedy kiedy mi sie chce grac to gram :P

devastator 
Fantastic!

Wysłany: 21 Kwiecień 2004, 17:50   JAK gracie?

1. combo, UNML - kamienne, reszta - Rozowe gluty (dalej nie doszlem niz do chmur;)
2. Stary dobry Harold
3. Zwykle winamp sie nie nudzi :P ale jak chce naprawde dobry wynik to calkiem wszystko wyciszam
4. Nogi na nogach od krzesla bo mam takie obrotowe :P
5. byle jakie
6. We wszystkich porach dnia - zawsze jak wlacze kompa to 15 minut IT chyba ze chce mi sie dluzej a potem kochany TotalA
7. jak siora chce kompa to zawsze jest z 5 razy "tylko sie zabije"
8. prawo lewo ctrl bo spacja mi zaczela wysiadac a jak sie do ctrl przyzwyczaisz to jest chyba nawet lepiej (polecam!!!)
9. NONE chyba ze gram NML to SOME(kiedys sie jaralem ze doszedlem do 450 a potem patrze - best combo 4 :evil: @down: ooo sory rzeczywiscie :oops: w kazdym razie to bylo to najmniejsze teraz przynajmniej widze jak zapieprze)
10. nie probowalem

Fayl
Fantastic!

Wysłany: 21 Kwiecień 2004, 17:53   JAK gracie?

Cytat:
a potem patrze - best combo 2 :evil:

Pfff... HAHAHA!! Ze niby jak ci sie udalo zrobic combo 2????? :lol:

CelseR
Eextreeme!

Wysłany: 3 Maj 2004, 12:31   JAK gracie?

1. SCHODKI - Ja zaczynam od razu od teczowych.
2. POSTAC - Harold zwykly albo ten taki przezroczysty z zielona obramowka.
3. MUZA - jakis fajny hip-hop no i luzzz
4. NOGI - normalnie na krzesle
5. CZAS GRY - po szkole i wieczorem
6. KONFLIKTY - u mnie nie ma zadnych konfliktow... no moze czasami, ale naprawde rzadko jak moj starszy chce sobie w pasjansa popykac :wink: . A z bratem nie ma problemu bo ma swoj komp :D
7. KLAWIATURA standardowe rozstawienie klawiszy - lewo, prawo, spacja.
8. EYE CANDY- none
9. FUN MODE - nie zdarzylo mi sie jeszcze :lol:

Broda 
Amazing!

Wysłany: 3 Maj 2004, 12:40   JAK gracie?

A ja dzis zmieniam taktyke grania i zobacze co z tego wyjdzie ;)

Falien
Eextreeme!

Wysłany: 3 Maj 2004, 22:10   JAK gracie?

Broda.. a ja dzis takze przezylem metamorfoze gram wiesz.. Twoja dotychczasowa metoda.. i mysle ze naprawde cos zawojujemy za niedlugo bo juz mam niezle wyniki ;) A ta nowa metoda to jaka??? :roll:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi