SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: petr
29 Lipiec 2008, 19:55
Icy Tower Mobile - ogólna dyskusja
Autor Wiadomość
syo 
No way!

Wysłany: 3 Czerwiec 2008, 18:27   Icy Tower Mobile - ogólna dyskusja

Dziś na stronie icy.pl pojawiła się informacja dotycząca Icy Tower w wersji na telefony komórkowe.

Link do informacji

Zapraszam do przeczytania newsa i obejrzenia zwiastunu oraz zanotowania swoich wrażeń właśnie tutaj. :D
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 15 Czerwiec 2009, 17:03, w całości zmieniany 9 razy  
  Profil FLD: 91 IT Code:

petr 
Administrator

Wysłany: 3 Czerwiec 2008, 19:08   

Noo, coś się już ruszyło. Czyli trochę się spóźniłem ze śledztwem w Xendex, chociaż mimo to spróbuję (ich polska siedziba znajduje się w Olkuszu, z mojego osiedla dojeżdża tam autobus ;) ).
Zastanawiam się jak bardzo ten filmik jest oficjalny i jak bardzo zdziwią się gdy zauważą, że po kilku dniach ma kilka tysięcy wyświetleń ^^

A co do tematu. Zmartwiła mnie wzmianka o znajdkach - robią z IT grę arcade - ale może nie było innego wyjścia. Oczywiście ściągnę (nieważne za ile) ten twór niezależnie od tego jaki będzie ;)
Zawsze zastanawiałem się co począć ze sterowaniem na tak małej klawiaturze, ale gdyby zastosować np 7 dla skoku i 2,3 dla kierunków to dałoby się coś ugrać...
Ciekawe czy będą powtórki. Chcę turniejów w ITM. :(

Profil FLD: 761 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 3 Czerwiec 2008, 20:28   

Hm, ciekawe. Swoją drogą, nie wiedziałem, że to wypali, nie interesowalem się tym... Ale jednak IT żyje (podobnie jak Kobold w SB), jeśli chodzi o wydawanie nowych wersji (jakimikolwiek by one nie były ;) ).

petr napisał/a:
Zmartwiła mnie wzmianka o znajdkach

Skąd wiesz, Petr, że będą owe 'znajdki'?
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

petr 
Administrator

Wysłany: 3 Czerwiec 2008, 21:39   

W ten sposób zinterpretowałem ten fragment opisu filmiku na YT:
Cytat:
"a skyscraper full of secrets to unlock"
czyli dosłownie tłumacząc "drapacz chmur pełny sekretów do odblokowania", co zrozumiałem jako "wieża pełna znajdek do odkrycia". Wystraszyłem się że może chodzić o jakieś bonusy punktowe czy dodatkowe życia (brrr..) ale Vin zasugerował że może chodzić o zwyczajne dodatkowe piętra czy postacie. Oby tak właśnie było.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 16:06   

Oficjalna strona została naprawiona. To jest, naprawiono powiadaniamie o dacie wydania, oraz zagnieżdżono prawidłowy film. Co jeszcze, na YouTube pojawiła się kopia filmu, nie wiem dlaczego:

http://www.youtube.com/watch?v=S3-e-7tCk1s

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 16:09   

W końcu coś oficjalnego ;) Ofkorz też ściągnę ;)

Profil FLD: 1565

petr 
Administrator

Wysłany: 6 Czerwiec 2008, 20:15   

Devlin napisał/a:
ściągnę
Prędzej: zamówisz na wapsterze płacąc 10,98PLN z VAT. ;)

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 6 Czerwiec 2008, 20:42   

petr napisał/a:
Devlin napisał/a:
ściągnę
Prędzej: zamówisz na wapsterze płacąc 10,98PLN z VAT. ;)

Tylko szczerze watpie czy naprawde tak latwe bedzie dostanie tej gry w polskich sieciach (patrz inne gry hands-on)

Profil FLD: 13218

petr 
Administrator

Wysłany: 6 Czerwiec 2008, 23:44   

Ekhm
Propozycja listu otwartego do FLD, Muskedunder Interactive, Xendex i Hands-on
Cytat:
Witam,

piszę do Was w imieniu największej narodowej społeczności IT - polskiej, skupionej wokół Icy.pl

Jesteśmy oburzeni faktem, iż Polska - kraj, w którym IT jest najbardziej popularne, na co jest szereg dowodów - została totalnie zignorowana podczas promowania ITM. Zarówno film reklamowy, strona itm.com jak i formularz obiecujący nadesłanie powiadomienia po premierze gry skupia się na graczach anglojęzycznych. Nie ulega jednakże wątpliwości, że reklama byłaby skuteczniejsza, gdyby była skierowana do konkretnych krajów. Dlatego proponujemy i zalecamy:

- uruchomienie serwisu itm.com w językach krajów, gdzie IT jest najpopularniejsze - po polsku (np wykorzystując polski oddział Xendex), niemiecku, czesku i hebrajsku
- upewnienie się, że gra będzie dystrybuowana przez znane serwisy z grami java (nie tylko te zachodnie, ale zwłaszcza te polskie), jak wapster.pl, których liczne reklamy w gazetach i internecie zapewnią popularność gry
- nawiązanie współpracy ze stronami o IT z całego świata celem wypromowania gry w niemałej przecież społeczności

Pozdrawiam,
XYZ
Proszę o więcej konkretów w sprawie
Doob napisał/a:
Tylko szczerze watpie czy naprawde tak latwe bedzie dostanie tej gry w polskich sieciach (patrz inne gry hands-on)

syo 
No way!

Wysłany: 7 Czerwiec 2008, 00:12   

Zgadzam się z listem, ale poczekajmy na konkrety ze strony producentów, bo póki co to my jesteśmy szybsi od nich ;)
  Profil FLD: 91 IT Code:

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 7 Czerwiec 2008, 00:38   

Ten list wyraża więcej wymagań, niż współpracy, i więcej wyrzutów, niż wdzięczności. Co do początku, „jesteśmy oburzeni”. Stosowanie silniejszych słów, niż sugeruje stan faktyczny, nigdy nie przynosi pożytku. W środowisku nie ma oburzenia, jest zainteresowanie i entuzjazm. W takim tonie utrzymałbym list. Ale tymczasem, zastanawiam się, jaki zysk osiągnie trójka FLD, Xendex, Hands-On, a jaki Icy.pl. Sam nie jestem pewien. Zastanówmy się.

Co my mamy im do zaoferowania? Zwiększona liczba pobrań Icy Tower Mobile. Większe spopularyzowanie firm Xendex i Hands-On, o ile nie są popularne już dzisiaj, nie mam pojęcia, nie orientuję się. Może również podkreślenie, że są skłonne do współpracy. Większa liczba zapisów do newslettera ITM. Możemy skopiować go na naszą stronę, przekierowując formularz na ich domenę, to powinno pomóc. Większa liczba odsłon filmu na YouTube. Przetłumaczenie oficjalnego serwisu ITM. I to chyba wszystko.

Co oni mają nam do zaoferowania? Mogą udostępnić nam zrzuty ekranu w wyższej rozdzielczości, do umieszczenia w nowinkach Icy.pl. Może nawet wypuszczą je pod elastyczną licencją, co znaczy, że będą mogły trafić na Wikipedię. O ile rozumiem, sami napisali, że udostępniają je chętnym redaktorom serwisów. Mogą udzielić wywiadu. Na Icy.pl znajduje się wystarczająco wielu betatesterów i znawców Icy Tower, abyśmy wspólnie stworzyli ciekawe pytania i odpowiedzi. Mogą podlinkować do Icy.pl z przetłumaczonego przez nas serwisu ITM oraz, być może, skądś indziej.

Napisałem powyższe, ponieważ punkt trzeci listu, „nawiązanie współpracy”, był zbyt ogólny. Wiele propozycji można chyba wprowadzić w życie. Co do punktu drugiego, „serwisy z grami java”, nie znam się, ten temat pozostawiam innym. Co do punktu pierwszego, „itm.com w językach krajów”, zgadzam się całkowicie, to trzeba zrobić! Ale tymczasem, zastanówmy się nad współpracą. Czym konkretnie będzie?

Gruby95 
That's great!

Wysłany: 11 Lipiec 2008, 21:34   

Zarombiste to jest, ale strasznie się łatwo gra, w jeden dzień odblokowałem wszystkie schodzki :D Ale fajnie że wyszło IT na komórkę :)

petr 
Administrator

Wysłany: 11 Lipiec 2008, 22:30   

Gruby95 napisał/a:
wyszło IT na komórkę
Jeszcze nie wyszło, data premiery nie została oficjalne określona. :)

Gruby95 
That's great!

Wysłany: 11 Lipiec 2008, 22:55   

Jak to nie wyszło? To co ja w takim razie ściągnąłem z tąd:
... (trza się zarejestrować, ale link bezpośredni: ...)

//petr
Ostatnio zmieniony przez petr 12 Lipiec 2008, 01:01, w całości zmieniany 3 razy  

petr 
Administrator

Wysłany: 12 Lipiec 2008, 01:00   

Dziwną i piracką wersję która nie pasuje do większości modeli telefonów. Poczekajmy na premierę :)

Gruby95 
That's great!

Wysłany: 12 Lipiec 2008, 13:00   

Hmmm no nie wiem, wygląda identycznie jak ta na filmiki, ale cóz, ja w to gram i nie narzekam ;p

Gość ;]
Gość
Wysłany: 12 Sierpień 2008, 16:36   

Gra za łatwa, udało mi się 2500 schodków przejść i 910 combo, nie ukrywam jednak, że na łatwym poziomie ;].
Na trudnym "tylko" ponad 1000 schodków :P .

Pirochemik 
Splendid!

Wysłany: 13 Sierpień 2008, 00:17   

A jest jakaś różnica? Dla mnie żadnej. Tak samo na trudnym combo około 1300~ i piętra około 2300~ . Pozdrawiam.

Polska Lista Top Ten

Koksu 
Yo!

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 13:23   

Witam ;]. Mam pytanie ;p. Czy w obecnej chwili istnieje możliwość ściągnięcia IT na komórkę? Widziałem na osiedlu kumple mieli, ale nie chieli mi powiedzieć skąd pobrali i liczę na pomoc tutaj. Z góry dziękuję.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 14:08   

Koksu napisał/a:
Czy w obecnej chwili istnieje możliwość ściągnięcia IT na komórkę?

Witam! IMO, jeszcze nie. Wersja którą widziałeś jest, moim zdaniem, nieoficjalna i niedopracowana. Premiera ITM, i możliwość normalnej gry, nastąpi w najbliższych miesiącach, AFAIK. Nawiasem, mam nadzieję, że niewielu ludzi uważa powyższą wersję za ostateczną wersję… To byłaby strata dla Xendeksa.

Odpowiedz do tematu