SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
rejump.net
Autor Wiadomość
Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Czerwiec 2008, 08:10   rejump.net

Hej,

Niedawno znalazłem dostępną domenę. Polubiłem ją, i ostatecznie wykupiłem. Następnie zastanawiałem się, co powinienem tam uruchomić? Wiem, że nie istnieje żadna anglojęzyczna strona, która jest często aktualizowana. Dlatego postanowiłem się sprawdzić, i utworzyć serwis z angielskimi wiadomościami. Postaram się reportować rekordy, wyniki turniejów, nowe postacie, i wszystko. I zamieszczać źródła, dzięki dobrym nawykom z Wikipedii. W szczególności, postaram się rozgłaszać wszystko, co pochodzi z Icy.pl, icytower.cz, itp. (Ponieważ stanowi to, dla mnie, ewidentną niszę). :D

Adres: http://www.rejump.net

syo 
No way!

Wysłany: 13 Czerwiec 2008, 12:37   

Podoba mi się pomysł, podobają mi się umieszczane tam informacje!
  Profil FLD: 91 IT Code:

mattirab 
Moderator

Wysłany: 13 Czerwiec 2008, 16:05   

Nieźle ;) . Ciekawa inicjatywa.
Nasze Powtórki

Profil FLD: 3803

Devlin 
Splendid!

Wysłany: 13 Czerwiec 2008, 16:28   

Pomysł nawet ciekawy, ba, nawet bardzo :) A i domena niezła.

Profil FLD: 1565

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 13 Czerwiec 2008, 17:44   

Hehe, dzięki, ale nie przesadzajmy. Ten projekt to tylko 1) reakcja na brak porządnego, anglojęzycznego źródła wiadomości, 2) sposób, aby wspólnie przedstawiać informacje z Icy.pl, icytower.cz, i MiziMace.de, o ile dobrze zrozumiem i przetłumaczę czeszczyznę i niemczyznę, oraz 3) dziennik najważniejszych wydarzeń Icy Tower. Zresztą, projekt dopiero się rozkręca. Czy się powiódł, i czy warto projektować szatę graficzną, kanał informacyjny, i inne dodatki, ocenimy za miesiąc, może parę tygodni. Tymczasem zaglądajcie. :)

Devlin napisał/a:
A i domena niezła.

Tu się zgodzę. Gdy szukałem wolnych domen Icy Tower, wszystkie, które zawierały nazwę gry, były zajęte, więc zacząłem kombinować inaczej: Harold, jump, rejump, i trafiłem. Ładnie brzmi.

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 19 Czerwiec 2008, 13:41   

Hej! Właśnie dodałem kanał wiadomości do serwisu, więc zapraszam do subskrypcji. :)

Doob 
Fantastic!

Wysłany: 19 Czerwiec 2008, 13:45   

Tak, czekalem na to bo tak to sie nie chce zagladac :P

Profil FLD: 13218

Vinyanov 
No way!

Wysłany: 18 Lipiec 2010, 07:55   

Hmm, domena rejump.net wygasła. I została podebrana. :(
Oczywiście sam serwis rejump.net od dawna był martwy, ale jednak samej domeny szkoda.
BTW, domenopodbiorca był szybki. Przysiągłbym, że odwiedzałem ją jeszcze parę dni temu.

Jak ja w zasadzie rejestruję te domeny, skoro nawet nie uzyskuję informacji o zaległościach w opłatach za nie? Zamawiam je z użyciem danych kontaktowych moich rodziców, czy co? :D

Ech. Trudno. Muszę przeboleć, że nie będzie dostępna przez najbliższy rok. Po tym okresie podbiorca zrezygnuje pewnie z jej utrzymywania i ją zwolni (tak samo jak było z vinyanov.net, która także wygasła, została zajęta i po roku uwolniona, której jednak ponownie nie zarejestrowałem, albowiem, jak widać po moim obecnym nicku, uległa dezaktualizacji (teraz już pseudonimu "Vinyanov" praktycznie nie używam)... a zresztą tak czy inaczej była zbyt długa).

Proszę teraz, byście nie odwiedzali rejump.net lub vin.rejump.net zbyt często, aby jej obecni "właściciele" nie nabyli podejrzeń, wnioskując po natężeniu ruchu do niej skierowanego, że jest popularna i nie postanowili przedłużyć jej "blokady" na np. dwa lata, a nie tylko jeden. ;)

ansmffmi
Yo!

Wysłany: 19 Lipiec 2013, 07:10   

Spoko stronka :)

akatsuki
Yo!

Wysłany: 5 Marzec 2014, 11:02   

Hej to moze ja tez cos polece - temat nie odswiezany ale widze ze wszyscy w dobrych nastrojach
Strony firm w ktorych pracuje kostka granitowa i dorywczo krawężniki granitowe

wojti43
Yo!

Wysłany: 19 Listopad 2014, 12:45   

Hej,
czy strona nadal działa?

nick dla Kryscika95
Sweet!

Wysłany: 20 Listopad 2014, 06:34   

http://isup.me/rejump.net

Nie.

Acz jest Wayback Machine.

Dzeman66 
Hey, good!

Wysłany: 15 Lipiec 2016, 15:46   

Mój dom po wielogodzinnej grze wygląda tak jakby przeszło w nim tornado. Coraz poważniej zastanawiam się nad sprzątaniem zaniedbanego mieszkania i zleceniem tego firmie. :roll:

Odpowiedz do tematu