SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy dziecko choruje?
Autor Wiadomość
kudek
That's great!

Wysłany: 13 Lipiec 2019, 07:33   kiedy dziecko choruje?

Choroba dziecka to chyba najgorsze co może spotkać rodziców. Moja koleżanka całkiem załamała się gdy usłyszała diagnozę w szpitalu- rak. Jak to takie małe dziecko i taka ciężka choroba? Niestety ale jest nadzieja, operacja która jest możliwa tylko za granicą. I skąd wziąć w tak krótkim czasie tyle pieniędzy? Można zgłosić się do Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/, która zajmuje się niesieniem pomocy dzieciom ciężko chorym. Wszystko się udało, rak pokonany

Zafira 
Sweet!

Wysłany: 15 Listopad 2019, 16:32   

Dlatego zawsze trzeba być czujnym, jeśli chodzi o zdrowie dzieci i ja taka właśnie jestem. Moje są całe szczęście zdrowe, ale zdarza im się mieć jakieś zapalenie gardła albo oskrzeli. W zasadzie apteczkę mam przygotowaną na różne sytuacje tylko brakuje jeszcze porządnego termometru. Takie rtęciowe to już przeżytek i nawet są niebezpieczne, dlatego powinnam kupić jeden z tych na Ceneo https://www.ceneo.pl/Termometry . Dla maluchów najlepszy byłby bezdotykowy.

monika25
Hey, good!

Wysłany: 19 Listopad 2019, 20:26   

Hej :)
Teraz chyba jest najgorszy okres jeśli chodzi o choroby dzieci. Moje maluchy ciągle przynoszą jakieś infekcje z przedszkola. Najgorsze dla mnie jest zawsze odróżnienie grypy od przeziębienia. Wiecie może, jakie są objawy grypy, dzięki którym łatwo odróżnić ją od przeziębienia? Z góry dziękuję za pomoc! :)
Ostatnio zmieniony przez monika25 19 Listopad 2019, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu