SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
najlepsza dieta dla psa
Autor Wiadomość
livka 
That's great!

Wysłany: 27 Sierpień 2019, 07:47   najlepsza dieta dla psa

Pytanie kieruje przede wszystkim do właścicieli psów. Jak je karmicie ? Kupujecie gotowe karmy np w marketach czy gotujecie im samodzielnie ? ja już nie mam pomysłu, ciągle są jakieś rewolucje ;/ nie sądziłam, ze dobór odpowiedniej karmy będzie tak trudny ;/

Tola33 
Sweet!

Wysłany: 28 Sierpień 2019, 06:15   

no niestety dobór karmy idealnej to nie taki prosty temat. Na pewno radziłabym omijać szerokim łukiem te karmy marketowe... patrzyłaś na ich skład? Przecież tam mięsa nie ma prawie wcale za to cała tablica konserwantów i chemii ;/

merciaa 
Sweet!

Wysłany: 28 Sierpień 2019, 06:44   

no koleżanka wyżej ma rację. Już lepiej kupować te pokarmy dostępne w sklepach zoologicznych i zwracaj uwagę na to by zawartość mięsa wynosiła minimum 40-50%...

livka 
That's great!

Wysłany: 28 Sierpień 2019, 07:07   

czyli to jest tak, że wybieramy mniejsze zło? Nie ma karm bez chemii ?

bobina 
Sweet!

Wysłany: 2 Wrzesień 2019, 11:27   

jasne, że są :) ja podaje te barf original z firmy primex i tu żadnej chemii czy innych niepotrzebnych dodatków nie znajdziesz. Jest jedynie czyste, surowe i bardzo odżywcze mięso.

livka 
That's great!

Wysłany: 5 Wrzesień 2019, 08:31   

oo i to jest chyba to czego szukam :) gdzie można kupić te karmy? Bo nie przypominam sobie bym wczesniej gdziekolwiek je widziała.

bobina 
Sweet!

Wysłany: 11 Wrzesień 2019, 16:53   

nie znajdziesz ich w żadnych zoologicznych sklepach ( póki co). Ja kupuje je w gabinecie naszego weterynarza. Ta karma musi być przechowywana w zamrażalkach bo jest sprzedawana w formie zamrożonego granulatu :)

livka 
That's great!

Wysłany: 11 Wrzesień 2019, 17:16   

aaa no własnie a ja się zastanawiałam jaki oni sprzedają to surowe mięso przecież w normalnej formie by się zwyczajnie popsuło :) teraz już wiem o co chodzi, dzieki. W takim razie muszę poszukać jakiegoś gabinetu w okolicy gdzie będę mogła je kupić na próbę :)

bobina 
Sweet!

Wysłany: 12 Wrzesień 2019, 07:24   

tu masz namiar na stronkę https://barf.pl/ i znajdziesz na niej adresy takich gabinetów, Myślę, ze aktualizują tą listę na bieżąco :)

livka 
That's great!

Wysłany: 19 Wrzesień 2019, 19:26   

bobina bardzo Ci dziękuje :) już się rozeznałam w temacie i nawet jeden gabinet znalazłam w okolicy. W ten weekend pojadę i kupię 2-3 opakowania. Mam nadzieję, ze na początek wystarczy :)

bobina 
Sweet!

Wysłany: 8 Październik 2019, 12:48   

ja robię od razu większe zapasy :) Daj znać jak tam się dieta sprawuje i jak psiak zareagował na zmiany nawyków żywieniowych :)

livka 
That's great!

Wysłany: 5 Listopad 2019, 09:47   

no póki co jest super, miałam obawy czy łatwo się ,,przestawi" na nową karmę ale jak zobaczyłam jak wcina każdą kolejną porcję to wszystkie wątpliwości minęły :) Póki co jest super

bobina 
Sweet!

Wysłany: 12 Listopad 2019, 19:51   

ja nie znam w sumie psa, który nie polubiłby takich karm złożonych własnie z pachnącego mięsa :) Fajnie, że zmiana przeszła gładko :)

Odpowiedz do tematu