SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o drzwiach drewnianych od KRIS DRZWI
Autor Wiadomość
bobina 
Sweet!

Wysłany: 2 Wrzesień 2019, 11:48   Opinie o drzwiach drewnianych od KRIS DRZWI

Hejka :) Czy są na forum osoby, które kupowały już drzwi u polskiego producenta Kris Drzwi ? Zamierzam kupić u nich postarzałe i bielone drzwi wewnętrzne do nowego domu. Warto ?

merciaa 
Sweet!

Wysłany: 3 Wrzesień 2019, 10:47   

no pewnie, że warto :) Ja robiłam w tym sklepie zakupy już 2 razy - raz do domu i raz do firmy. W obu przypadkach wszystko wyszło jak trzeba - szybka dostawa, dobra jakość :)

Tola33 
Sweet!

Wysłany: 5 Wrzesień 2019, 07:59   

i ja polecam :) W ubiegłym tygodniu dostarczono i zamontowano nam 3 sztuki drzwi wewnętrznych od kris drzwi i złego słowa powiedzieć nie mogę :) Od siebie dodam jeszcze tylko, żeby przy składaniu zamówienia podać odpowiednie wymiary, jesli sama nie dasz rady ich podać to poproś kogoś o pomoc :)

bobina 
Sweet!

Wysłany: 6 Wrzesień 2019, 09:14   

super, dziękuje Wam bardzo za informacje, na takie opinie właśnie liczyłam :) w takim razie biore się już na poważnie za kompletowanie zamówienia :)

Tola33 
Sweet!

Wysłany: 19 Wrzesień 2019, 16:15   

no i super, daj znac jak już uda się złożyć zamówienie :) na pewno będziesz zadowolona :)

bobina 
Sweet!

Wysłany: 8 Październik 2019, 08:45   

zamówienie już złożone na początku września :) teraz cierpliwie czekam na dostawę ale i tu jest luz bo najważniejsze, żeby dotarły i zostały zamontowane jeszcze przed świętami :)

Tola33 
Sweet!

Wysłany: 4 Listopad 2019, 13:44   

a no to ani się obejrzysz a drzwi będą już u Ciebie :) koniecznie daj znać jak już będą zamontowane, jestem ciekawa jak Twoje wrażenia :)

Odpowiedz do tematu