SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
prezent na rocznice ślubu
Autor Wiadomość
Kyutaro
Yo!

Wysłany: 3 Październik 2019, 12:22   prezent na rocznice ślubu

Witam, chcemy uczcić naszych rodziców w ich święto rocznicę ślubu i kupić grawer na szkle ale nie wiemy gdzie mamy się po to udać interesujące tego typu upominki maja na https://grawercom.pl/pl/prezent-na-rocznice-slubu/ można sie zainspirować
Ostatnio zmieniony przez Kyutaro 7 Październik 2019, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  

madkapolka 
Hey, good!

Wysłany: 16 Październik 2019, 12:06   

Oddałem do renowacji ulubioną żony toaletkę. Zadania podjęła się w stolicy Stolarnia Wawer

kudek
That's great!

Wysłany: 16 Październik 2019, 12:47   

A mój maż z okazji naszej rocznicy ślubu w prezencie zgodził się na remont domu, co mnie bardzo ucieszyło bo prosiłam się o to od dawna. Więc nie zastanawiając się zaczęłam szukać jakiś nowoczesnych dodatków. Wtedy trafiłam na bardzo eleganckie oświetlenia na szykownydom.com i jak pokazałam jakie lampy wybrałam to nawet mężowi się taka spodobała. A Wy jakie macie lampy w swoich domach?
Ostatnio zmieniony przez kudek 20 Październik 2019, 12:03, w całości zmieniany 2 razy  

ścieżynka
Hey, good!

Wysłany: 21 Październik 2019, 12:14   

Zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i z tej okazji chcemy kupić im coś wyjątkowego i takiego co będą mieli na lata. Brat wpadł na pomysł aby był to kryształ 3d i znalazł już sprawdzoną firmę która się takimi rzeczami zajmuje. Podesłał mi ich stronkę https://www.studio3d.com.pl i faktycznie mają tam bardzo ciekawe propozycje i to nawet w rozsądnych cenach. Myślę,że taki prezent powinien spodobać się rodzicom

Odpowiedz do tematu