|
Wrodzony talent do Icy Tower |
| Autor |
Wiadomość |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 5 Luty 2006, 16:25 Wrodzony talent do Icy Tower
|
|
|
Wiatm!
Od jakiegos czasu zastanawialem sie czy wogule masz szanse bys jednym z lepszych. Caly czas sie rozwijam, gram ponad 2 miesiace, a moje wyniki sa nawet, nawet. Ale 2 dni temu sie przekonalem, ze mam niskie szanse poniewaz: i tyu opowiem histroie:
Kiedy przyszedlem do kolegi z dyskiem, okazalo sie ze go nie ma ale jest jego brat. Po jakims czasie zaczelismy grac w icy tower. Zrobilem kombosa troche leprzego niz jego brat i wpisalem sie za niego:D. Wtedy on powiedzial:
-,,Chyba musze zaczac grac w icy tower".
Bytla wtedy 15. tak tez sie stalo. Kiedy wrocilem o 21 (6 godzin pozniej) jego kombos wynosil:106!!!!!!!!!
kiedy sobie przypomne ile ja musialem kiedys grac zeby tyle miec( gralem kilka lat temu z miesiac i moj kobos wynosil 127). po powrocie braty jego sie wkurzyl i obecnie juz pobil moj stary rekord(127), a gra jakis tydzien i tez nie czesto.
zobaczy jakie beda mnieli potem rekordy. |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
| Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 20 Lipiec 2010, 05:20, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
Kubus
Amazing!

Wiek: 33 Dołączył: 03 Lut 2006 Posty: 143 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 5 Luty 2006, 16:46 Wielki talent
|
|
|
No to cos jak moj brat , po 3 dniach combo 86 i nie gral caly czas , a ja sie napewno wiecej niz 3 dni meczylem zeby miec combo extreme (70 - 99) . Wczoraj jak siadlem po tej 4 mies. przerwie od icy towera to za ktoryms tam razem zrobilem combosa 160 ale ja juz gralem wczesniej a niektorzy siadaja i po 2 , 3 dniach wala combo kolo 100 ! Sam nie wiem co o tym sadzic czy bedzie im tak caly czas dobrze szlo czy tylko przez chwile na poczatku a pozniej normalnie beda grali |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 5 Luty 2006, 22:29 Wielki talent
|
|
|
to moga byc tylko chwilowe wyskoki, ja tez na poczatku ruszylam jak z kolyta i szybko dosc, bo w niecaly miesiac przekroczylam combo 122, i prawie 500 pieterek |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 13:54 Wielki talent
|
|
|
Ja gram juz prawie trzy miesiace a moj rekord w punktach to troche powyzej 10 000 |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Kubus
Amazing!

Wiek: 33 Dołączył: 03 Lut 2006 Posty: 143 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 14:17 Wielki talent
|
|
|
No coz jedni zaczynja dobrze inni po pewnym czasie dopiero jada straszne rekordy , a inni wogole nie maja takiego '' pchniecia" do bicia wysokich rekordow . Ale tak jak LaUrA powiedziala ze to jest tylko chwilowe - i mi tez sie tak wydaje .
Ale Adrian wiesz nie jest to wykluczone ze jeszcze nie dostaniesz takiego kopa ze tak powiem i nie bedziesz pobijal wysokich rekordow , wszystko jest mozliwe . |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 16:39 Wielki talent
|
|
|
Mam nadzieje, ze dostane "kopa" i to porzadnego |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 21:38 Wielki talent
|
|
|
ojj wiesz, z tym moze byc roznie, bo jednego dnia mozesz pobic kilka rekordow, a innego razu, kilka weekow, bez rekordu i z marna forma no ale takie prawdziwe talenty raczej nie powinny nigdy miec zalamek formy |
|
|
|
 |
Kubus
Amazing!

Wiek: 33 Dołączył: 03 Lut 2006 Posty: 143 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 22:07 Wielki talent
|
|
|
No ja dzis dostalem kopa , pobilem swoj dotychczasowy rekord we floorach 2 razy , dzis ! A rano mi sie jeszcze tak zle gralo , wiec Adrian jak ja dostalem tego ''kopa'' to ty tez go raczej powinnienes dostac , a jak nie to poprostu graj i graj i moze ci sam jakos przyjdzie
POZDROO |
|
|
|
 |
Jacob
Fantastic!


Dołączył: 13 Lut 2005 Posty: 328
|
Wysłany: 6 Luty 2006, 23:10 Wielki talent
|
|
|
Nie wiem, po co jest ten temat. Np. kogo to obchodzi Kubus ze dzisiaj "dostales kopa" i pobiles iles tam razy floor i inne w tym temacie bzdety
Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob |
_________________ Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 7 Luty 2006, 00:37 Wielki talent
|
|
|
| Jacob napisał/a: | | Pozdrawiam (jak zwykle czepiajacy sie do wszystkiego) Jacob |
Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem.
Na dodatek gdyby ci sie w tej roli powodzilo, to ja bym sie o niej nie dowiedzial. |
|
|
|
 |
Jacob
Fantastic!


Dołączył: 13 Lut 2005 Posty: 328
|
Wysłany: 7 Luty 2006, 10:55 Wielki talent
|
|
|
| Vinyanov napisał/a: | | Ty nie czepiasz sie wszystkiego, ty jestes prowokatorem. |
Nie jestem prowokantem Niestety, stalem sie taki czepliwy przez jedne forum (ale nie o tym mysle
Pozdrawiam Jacob |
_________________ Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website |
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 19:42 Wielki talent
|
|
|
| Wiatam chcialem powiedziec ze on gra dopiero jakis czas a juz dzis jego kobo wynosi ponad 150 mam nadzieje ze nie przestanie grac bo na to sie zanosi. zdecydowanie jest odemnie leprzy albo gra bedac rok starszym odemnie. |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
N3T
Eextreeme!


Wiek: 31 Dołączył: 12 Gru 2005 Posty: 151 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 19:54 Wielki talent
|
|
|
Ja dostaje czasem kopy, ale malutkie.
Moj najwiekszy postep to z 5000 pkt. do 7000pkt.
Ale to bylo dawno. |
_________________ Score: 13885 | Floor: 359 | Combo: 83 | NML: 181 | FML: 67 |
|
|
|
 |
Kubus
Amazing!

Wiek: 33 Dołączył: 03 Lut 2006 Posty: 143 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:30 Wielki talent
|
|
|
Jesli juz mowimy o postepie to moj najwiekszy to : z 30 tys punktow na 40 tys. |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:35 Wielki talent
|
|
|
jesli mowmy o postepie, to moj najwiekszy to byl od tego rekordu 37740 punktow do 50706 |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:39 Wielki talent
|
|
|
Jesli juz mowimy o postepie to w IT 1.2 przeskoczylem z 2666 na 4731 floors |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 20:48 Wielki talent
|
|
|
ale to bylo w wersji IT 1.2 cffaniaku |
|
|
|
 |
SaleiB
Administrator

Wiek: 39 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 905 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:44 Wielki talent
|
|
|
same z was wielkie talenty ja pierwszego dnia jak gralem w It nie wiedzialem co to jest kombos a za pierwsza gra w ogole myslalem ze to sie gra na czas bo tak napisali w ENTERZE z lipca 2002
Potem chyba z tydzien studiowalem instrukcje zeby obczaic jak mozna przeskoczyc 23 pietra za jednym zamachem (niestety rozpedzaie sie na dole nie dawalo oczekiwanego rezultatu)
Po okolo miesiacu dosyc zadkiego zreszta grania w IT udalo mi sie osiagnac upragnione kombo 23 i byla to chyba moja pierwsza radosc z rekordy w IT |
_________________ IT 1.4/1.5 scores: Floor 1050 | Combo 525 | NC 783 | LC 521 | JS2 143 | JS3 62 | CC1 162 | CC2 261 | CC3 353 | CC4 448 | CC5 541 (Rank ****) źródło |
|
|
|
 |
Kubus
Amazing!

Wiek: 33 Dołączył: 03 Lut 2006 Posty: 143 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:55 Wielki talent
|
|
|
Jesli mowisz juz SaleiB o radosci to moja najwieksza to bylo przekroczenie 100 combo , udalo mi sie tego dokonac po jakims mies. grania , to byla chyba jedna z moich wiekszych radosci . Ostatnio tez byla wielka radosc kiedy walnalem 190 combo - wreszcie sie z tego pulapu ok. 150 kombo wygrzebalem - wielka byla to radosc .
Teraz moim marzeniem jest przekroczyc 500 floor i 200 kombo . |
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 9 Luty 2006, 22:57 Wielki talent
|
|
|
| JA przyznam sie ze kiedysa gralem w icy jak sie jaralem 488 pieter ale to bylo kilka lat temu kombo nie wyzej niz 79(raz udalo sie 127 ale to przypadek ) gralem wtedy jakis tydzien. Saleib niedawno byles leprzy ode mnie i nadal jestes tylko ze pewnie grasz mniej niz ja! ja czesto gram i tez zadko jestem na necie:d a i rywalizuje to dlatego tak skacze(i jeszcze gram w takich dziedzinach jak jcr2 znacznie ulatwia pozniesze robienbie kobo) |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
|
|