SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Vinyanov
21 Luty 2008, 19:28
Ciekawostka i pytanie
Autor Wiadomość
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 18:48   Ciekawostka i pytanie

NIwe wiem czy ktos wpadl na cos takiego (na stronce nie widzialem) ze jak zrobimy postac z koloru zielonego jasnego takiego z palety kolorow i gdy zrobimy combo to postac sie swieci(wersja 1.2). dopiero dzis jestem na tym forum:D moj combo to 186 a flor 510 i myslalem ze jestem dobry, ale kiedy zobaczylem strone to :D jestem cieki:( jak wy to robicie ze to zdaje sie takie proste?? a i po ile lat gracie??
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 23 Luty 2008, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mattirab 
Moderator



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1200
Skąd: Kalisz
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 19:32   CIekawostka i pytanie

To nie o to chodzi, ja gram poltora roku i spojrz na sygnaturke, teraz jest troche lepiej, ale i tak jestem gorszy od Ciebie. A z tymi kolorami, jest juz taki temat w pomocy, o swiecacych i migajacych kolorach, ja zrobilem taka postac, ze z wlaczonym EYE CANDY na LOST to mi wszystko w niej miga, a tu masz link do tego tematu: http://www.icy.pl/forum/viewtopic.php?t=423

EDIT:
Domia, w combo ja jestem lepszy, tylko nie uaktualnilem sygnaturki.
_________________
Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki
 
  Profil FLD: 3803
 
Domia 
No way!



Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lut 2004
Posty: 1465
Skąd: Kraqw
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 19:37   CIekawostka i pytanie

Widzisz - ja gram 3 lata i jestem niewiele lepsza, niz Mattirab.
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 20:24   CIekawostka i pytanie

a ja gram od sierpnia, i tez nie mam zbytnio dobrych wynikow :?
 
 
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 11:50   CIekawostka i pytanie

ale ja juz w to kiedys gralem jakis tydzien co dzien po kilka godzin a teraz gram rzadziej od 3 tygodni i nie wiele sie popr5awilem gdy jest juz max szybkosc to ledwo ide a widzialem na replay jak inni jada na luzie.po ile ini graja?? nie wiem co to znacza te nm czy cos takiego moze ktos mi powie??
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
syo 
No way!



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 15:31   CIekawostka i pytanie

Ja w Icy Towera gram od 3 lat i jednego miesiaca (szok! :shock: )
Wyniki, hmm... nie wiem dlaczego sa takie a nie inne, po prostu staram sie dobrze grac :wink:

A do wszelkich skrotow odsylam do slowniczka na naszej stronie :grin:

Pirochemik, witaj na forum i zycze powodzenia w dalszej grze :)
  Profil FLD: 91 IT Code:
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 19:04   CIekawostka i pytanie

nml 394:D przedchwila gralem dzieki. a i 519 pietro:D bede gral coraz wiecej to moze sie naucze.
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 20:58   CIekawostka i pytanie

Pirochemik, to nie zawsze sie sprawdza :? grajac na sile, niekopniecznie poprawisz swoje wyniki :? ba, moze byc tak, z estaniesz w miejscu i nie poprawisz zadnego rekordu :? ja tak mam, bo po dlugiej przerwie, gram dosc intensywnie, a i tak nie moge sie przebic nawet do 500 floor :? moz epo prostu mialaam za dluga przerwe :?
 
 
 
Jacob
Fantastic!



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 328
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 21:48   CIekawostka i pytanie

Laura_x napisał/a:
Pirochemik, to nie zawsze sie sprawdza :? grajac na sile, niekopniecznie poprawisz swoje wyniki :? ba, moze byc tak, z estaniesz w miejscu i nie poprawisz zadnego rekordu :? ja tak mam, bo po dlugiej przerwie, gram dosc intensywnie, a i tak nie moge sie przebic nawet do 500 floor :? moz epo prostu mialaam za dluga przerwe :?


Lool, jak to nie. Ja sie wlasnie charakteryzuje tym, ze gram na sile i zawsze idzie rekord pobic :D Oczywiscie, jesli gram przeciw innemu zawodnikowi :) Jak sam, to mi sie nie chce :P
_________________
Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 23:07   CIekawostka i pytanie

Jacob - no wiec wlasnie, ostatnio brakuje mi motywacji do pobijania rekordow :? Chyba minie troche czasu zanim cos znowu polepsze :? a narazi enic, tlyko zastow w grze :?
 
 
 
Jacob
Fantastic!



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 328
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 17:59   CIekawostka i pytanie

Laura_x napisał/a:
Jacob - no wiec wlasnie, ostatnio brakuje mi motywacji do pobijania rekordow :? Chyba minie troche czasu zanim cos znowu polepsze :? a narazi enic, tlyko zastow w grze :?


Hehe, mi nigdy nie brakuje motywacji :P Dzisiaj gram przeciwko Fubu :D Licze, ze pobije moj rekod w combo :D

Laura -> jak ci nie idzie gra, to odstaw ja na 3-5 dni, a potem zacznij znowu grac. Odpoczynek dobrze Ci zrobi ;)
_________________
Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 20:31   CIekawostka i pytanie

No sluchaj, w tym rzecz, ze ja nie gralama prze ok tydzien, i po tej przerwie nie umiem wogole przekroczyc 500 floor :?
 
 
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 13 Grudzień 2005, 11:14   CIekawostka i pytanie

dobra po weekendzi nowe rokordy NML 417 COMBO 258 flor 576 score okolo 75 tys.
rywalizacja:D :grin:
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 13 Grudzień 2005, 20:54   CIekawostka i pytanie

ekhjem a jak dlugo grasz w IT :?: :shock: no, przynajmnije narazie mam NML wyzsze od Ciebie :p to mnie jedynie pociesza :p
 
 
 
petr 
Administrator



Wiek: 35
Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1665
Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
Wysłany: 15 Grudzień 2005, 03:10   CIekawostka i pytanie

Prosze nie offtopowac, o rekordach gdzie indziej piszemy
_________________
score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
 
  Profil FLD: 761 IT Code:
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 10:46   CIekawostka i pytanie

juz nie masz bo moje NML wynosi 458, ale co t pi8sac o rekordach:D (pietra 603):D
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
Laura_x 
No way!



Wiek: 38
Dołączyła: 04 Sie 2005
Posty: 1412
Skąd: Sex City ;)
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 20:48   CIekawostka i pytanie

nie no gosciu zalamales mnie teraz :cry: musze sie wziasc do roboty ;)
 
 
 
syo 
No way!



Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 1957
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 21:33   CIekawostka i pytanie

Ostatni raz przed warnem ostrzegam - by chwalic sie rekordami, piszcie TUTAJ!

:wink:
  Profil FLD: 91 IT Code:
 
Pirochemik 
Splendid!



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 531
Skąd: Iława/Warszawa
Wysłany: 10 Maj 2006, 11:08   CIekawostka i pytanie

Milo wrocic i zobaczyc stare rekordy, jak to leci:) i jednak gram prawie szesc miesiecy. postaram sie znalesc najstarsza powtorke i ustalic od kiedy gram.
_________________
1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |

Polska Lista Top Ten
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 11