Zamknięty przez: Vinyanov 21 Luty 2008, 19:28 |
Ciekawostka i pytanie |
| Autor |
Wiadomość |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 18:48 Ciekawostka i pytanie
|
|
|
NIwe wiem czy ktos wpadl na cos takiego (na stronce nie widzialem) ze jak zrobimy postac z koloru zielonego jasnego takiego z palety kolorow i gdy zrobimy combo to postac sie swieci(wersja 1.2). dopiero dzis jestem na tym forum:D moj combo to 186 a flor 510 i myslalem ze jestem dobry, ale kiedy zobaczylem strone to jestem cieki:( jak wy to robicie ze to zdaje sie takie proste?? a i po ile lat gracie?? |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
| Ostatnio zmieniony przez Vinyanov 23 Luty 2008, 20:20, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 19:32 CIekawostka i pytanie
|
|
|
To nie o to chodzi, ja gram poltora roku i spojrz na sygnaturke, teraz jest troche lepiej, ale i tak jestem gorszy od Ciebie. A z tymi kolorami, jest juz taki temat w pomocy, o swiecacych i migajacych kolorach, ja zrobilem taka postac, ze z wlaczonym EYE CANDY na LOST to mi wszystko w niej miga, a tu masz link do tego tematu: http://www.icy.pl/forum/viewtopic.php?t=423
EDIT:
Domia, w combo ja jestem lepszy, tylko nie uaktualnilem sygnaturki. |
_________________ Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki |
|
|
|
 |
Domia
No way!


Wiek: 34 Dołączyła: 06 Lut 2004 Posty: 1465 Skąd: Kraqw
|
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 19:37 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| Widzisz - ja gram 3 lata i jestem niewiele lepsza, niz Mattirab. |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 20:24 CIekawostka i pytanie
|
|
|
a ja gram od sierpnia, i tez nie mam zbytnio dobrych wynikow |
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 11:50 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| ale ja juz w to kiedys gralem jakis tydzien co dzien po kilka godzin a teraz gram rzadziej od 3 tygodni i nie wiele sie popr5awilem gdy jest juz max szybkosc to ledwo ide a widzialem na replay jak inni jada na luzie.po ile ini graja?? nie wiem co to znacza te nm czy cos takiego moze ktos mi powie?? |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 15:31 CIekawostka i pytanie
|
|
|
Ja w Icy Towera gram od 3 lat i jednego miesiaca (szok! )
Wyniki, hmm... nie wiem dlaczego sa takie a nie inne, po prostu staram sie dobrze grac
A do wszelkich skrotow odsylam do slowniczka na naszej stronie
Pirochemik, witaj na forum i zycze powodzenia w dalszej grze |
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 19:04 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| nml 394:D przedchwila gralem dzieki. a i 519 pietro:D bede gral coraz wiecej to moze sie naucze. |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 20:58 CIekawostka i pytanie
|
|
|
Pirochemik, to nie zawsze sie sprawdza grajac na sile, niekopniecznie poprawisz swoje wyniki ba, moze byc tak, z estaniesz w miejscu i nie poprawisz zadnego rekordu ja tak mam, bo po dlugiej przerwie, gram dosc intensywnie, a i tak nie moge sie przebic nawet do 500 floor moz epo prostu mialaam za dluga przerwe |
|
|
|
 |
Jacob
Fantastic!


Dołączył: 13 Lut 2005 Posty: 328
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 21:48 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| Laura_x napisał/a: | Pirochemik, to nie zawsze sie sprawdza grajac na sile, niekopniecznie poprawisz swoje wyniki ba, moze byc tak, z estaniesz w miejscu i nie poprawisz zadnego rekordu ja tak mam, bo po dlugiej przerwie, gram dosc intensywnie, a i tak nie moge sie przebic nawet do 500 floor moz epo prostu mialaam za dluga przerwe |
Lool, jak to nie. Ja sie wlasnie charakteryzuje tym, ze gram na sile i zawsze idzie rekord pobic Oczywiscie, jesli gram przeciw innemu zawodnikowi Jak sam, to mi sie nie chce |
_________________ Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 7 Grudzień 2005, 23:07 CIekawostka i pytanie
|
|
|
Jacob - no wiec wlasnie, ostatnio brakuje mi motywacji do pobijania rekordow Chyba minie troche czasu zanim cos znowu polepsze a narazi enic, tlyko zastow w grze |
|
|
|
 |
Jacob
Fantastic!


Dołączył: 13 Lut 2005 Posty: 328
|
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 17:59 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| Laura_x napisał/a: | Jacob - no wiec wlasnie, ostatnio brakuje mi motywacji do pobijania rekordow Chyba minie troche czasu zanim cos znowu polepsze a narazi enic, tlyko zastow w grze |
Hehe, mi nigdy nie brakuje motywacji Dzisiaj gram przeciwko Fubu Licze, ze pobije moj rekod w combo
Laura -> jak ci nie idzie gra, to odstaw ja na 3-5 dni, a potem zacznij znowu grac. Odpoczynek dobrze Ci zrobi |
_________________ Deutsche IT Nationalmannschaft
Jacob's Website |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 20:31 CIekawostka i pytanie
|
|
|
No sluchaj, w tym rzecz, ze ja nie gralama prze ok tydzien, i po tej przerwie nie umiem wogole przekroczyc 500 floor |
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 13 Grudzień 2005, 11:14 CIekawostka i pytanie
|
|
|
dobra po weekendzi nowe rokordy NML 417 COMBO 258 flor 576 score okolo 75 tys.
rywalizacja:D |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 13 Grudzień 2005, 20:54 CIekawostka i pytanie
|
|
|
ekhjem a jak dlugo grasz w IT no, przynajmnije narazie mam NML wyzsze od Ciebie :p to mnie jedynie pociesza :p |
|
|
|
 |
petr
Administrator


Wiek: 35 Dołączył: 17 Kwi 2004 Posty: 1665 Skąd: Dąbrowa Górnicza / Kraków
|
Wysłany: 15 Grudzień 2005, 03:10 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| Prosze nie offtopowac, o rekordach gdzie indziej piszemy |
_________________ score 217671 | floor 727 | combo 461 || NML/FML 493 | CCC1 150
|
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 10:46 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| juz nie masz bo moje NML wynosi 458, ale co t pi8sac o rekordach:D (pietra 603):D |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
Laura_x
No way!


Wiek: 38 Dołączyła: 04 Sie 2005 Posty: 1412 Skąd: Sex City ;)
|
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 20:48 CIekawostka i pytanie
|
|
|
nie no gosciu zalamales mnie teraz musze sie wziasc do roboty |
|
|
|
 |
syo
No way!


Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 31 Sty 2004 Posty: 1957 Skąd: Wrocław/Olsztyn
|
Wysłany: 20 Grudzień 2005, 21:33 CIekawostka i pytanie
|
|
|
Ostatni raz przed warnem ostrzegam - by chwalic sie rekordami, piszcie TUTAJ!
|
|
|
|
 |
Pirochemik
Splendid!


Pomógł: 2 razy Wiek: 36 Dołączył: 06 Gru 2005 Posty: 531 Skąd: Iława/Warszawa
|
Wysłany: 10 Maj 2006, 11:08 CIekawostka i pytanie
|
|
|
| Milo wrocic i zobaczyc stare rekordy, jak to leci:) i jednak gram prawie szesc miesiecy. postaram sie znalesc najstarsza powtorke i ustalic od kiedy gram. |
_________________ 1.3| FLOOR 1825 | SCORE 642454 | COMBO 787 | NML 1234 |
1.4| FLOOR 1577 | SCORE 468302 | COMBO 679 | NML 1126 |
Polska Lista Top Ten |
|
|
|
 |
|
|