Przesunięty przez: Vinyanov 23 Luty 2008, 03:20 |
Odblokowywanie schodków poprzez grę |
| Autor |
Wiadomość |
karol
Gość
|
Wysłany: 23 Luty 2008, 15:31
|
|
|
Hej słuchajcie powiecie mi może do ilu trzeba przejść schodków zeby zaczynać gre od różowych czy jak kto woli czerwonych schodków przeszłem już do 300 (zielone) ale to i tak nic nie pomogło |
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 23 Luty 2008, 15:40
|
|
|
| karol napisał/a: | | do ilu trzeba przejść schodków zeby zaczynać gre od różowych czy jak kto woli czerwonych schodków |
Do 400. |
|
|
|
 |
rakieta
That's great!


Wiek: 30 Dołączył: 03 Lut 2008 Posty: 33 Skąd: Radom
|
|
|
|
 |
Vinyanov
No way!

Pomógł: 9 razy Dołączył: 06 Lut 2004 Posty: 2312
|
Wysłany: 25 Luty 2008, 15:22
|
|
|
| rakieta napisał/a: | sciagnij sobie schdki wszystkie |
Właśnie, oto jedna ze zmian na nowym forum. Nazwa niniejszego tematu mówi „poprzez grę”. Tutaj zasadniczo rozmawiamy o odblokowywaniu za pomocą wchodzenia na kolejnie piętra. Ściąganie pliku tower.cfg omawiamy osobno. |
|
|
|
 |
rakieta
That's great!


Wiek: 30 Dołączył: 03 Lut 2008 Posty: 33 Skąd: Radom
|
|
|
|
 |
Kubinho
Gość
|
Wysłany: 3 Luty 2009, 22:03 Schodki
|
|
|
| Mam problem mam odblokowane na schodki startowe drewniane i dochodze do metalowych, a potem do następnych i mimo to metalowe nie są odblokowane na startowe chociaż je przeszedłem. Co muszę zrobić aby odblokować na schodki startowe te schodki "klejiki" ? |
|
|
|
 |
mattirab
Moderator


Pomógł: 2 razy Wiek: 32 Dołączył: 24 Maj 2005 Posty: 1200 Skąd: Kalisz
|
|
|
|
 |
|
|