SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Vinyanov
23 Luty 2008, 03:20
Odblokowywanie schodków poprzez grę
Autor Wiadomość
karol
Gość
Wysłany: 23 Luty 2008, 15:31   

Hej słuchajcie powiecie mi może do ilu trzeba przejść schodków zeby zaczynać gre od różowych czy jak kto woli czerwonych schodków przeszłem już do 300 (zielone) ale to i tak nic nie pomogło :oops:
 
     
Vinyanov 
No way!


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysłany: 23 Luty 2008, 15:40   

karol napisał/a:
do ilu trzeba przejść schodków zeby zaczynać gre od różowych czy jak kto woli czerwonych schodków


Do 400. :)
 
     
rakieta 
That's great!



Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Radom
Wysłany: 25 Luty 2008, 15:17   

sciagnij sobie schdki wszystkie :P :mrgreen:
_________________
http://rakieta.comyslisz.com/
www.plemiona.pl na 11 serwie sie rejestrowac

score: 8000 coś
Floor: 324
combo:60
 
 
     
Vinyanov 
No way!


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 06 Lut 2004
Posty: 2312
Wysłany: 25 Luty 2008, 15:22   

rakieta napisał/a:
sciagnij sobie schdki wszystkie :P :mrgreen:


Właśnie, oto jedna ze zmian na nowym forum. Nazwa niniejszego tematu mówi „poprzez grę”. Tutaj zasadniczo rozmawiamy o odblokowywaniu za pomocą wchodzenia na kolejnie piętra. Ściąganie pliku tower.cfg omawiamy osobno. :)
 
     
rakieta 
That's great!



Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 33
Skąd: Radom
Wysłany: 25 Luty 2008, 22:04   

http://icy.pl/schodki.php
tu mozesz wszystko przejrzec > tak wygladaja schodki na wszystkich poziomach :grin:
_________________
http://rakieta.comyslisz.com/
www.plemiona.pl na 11 serwie sie rejestrowac

score: 8000 coś
Floor: 324
combo:60
 
 
     
Kubinho
Gość
Wysłany: 3 Luty 2009, 22:03   Schodki

Mam problem mam odblokowane na schodki startowe drewniane i dochodze do metalowych, a potem do następnych i mimo to metalowe nie są odblokowane na startowe chociaż je przeszedłem. Co muszę zrobić aby odblokować na schodki startowe te schodki "klejiki" ?
 
     
mattirab 
Moderator



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 1200
Skąd: Kalisz
Wysłany: 3 Luty 2009, 22:08   

Witaj.
Zawsze, gdy ma się jakiś kłopot, najlepiej zacząć przeglądać forum w poszukiwaniu odpowiedzi, a dopiero później pytać, w przypadku, gdy się jej nie znalazło.
Odsyłam tutaj:
http://forum.icy.pl/viewtopic.php?t=781
_________________
Hello me, it's me again.
Rekordy
Historia Icy Tower
Nasze Powtórki
 
  Profil FLD: 3803
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.02 sekundy. Zapytań do SQL: 10