SzukajSzukaj  RegulaminRegulamin  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Icy.pl Strona Główna  

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcesoria kuchenne
Autor Wiadomość
Raku95
Sweet!

Wysłany: 24 Lipiec 2018, 22:07   Akcesoria kuchenne

Jak większość facetów nie rozumiem kobiet, które jak nie zmienią wystroju domu raz na powiedzmy pół roku minimum, to czują się źle . Moja żona jest jedną z takich kobiet i niestety muszę znów coś w domu wymieniać. Tym razem padło na akcesoria kuchenne, które nie pasują rzekomo do nowych mebli. Oszaleć można, ale cóż. W związku z tym mam pytanie. Czy zamawialiście cokolwiek tutaj www.cookandhome.pl ? Spodobały mi się niektóre elementy i żonie również i mógłbym je kupić.

mocarny
Hey, good!

Wysłany: 26 Lipiec 2018, 11:59   

Ano jakoś tak jest z tymi zmianami.

Kalina 
That's great!

Wysłany: 4 Kwiecień 2019, 10:15   

Ja też lubię zmiany i nawet mój mąż czasem mi mówi że mam świetny gust. Teraz w kuchni planuje trochę pozmieniać, nowe urządzenia kupić które bardziej mi sie przydadzą na co dzień. Zastanawiam się czy taka kostkarka do lodu przyda się na lato w domu https://www.ceneo.pl/Pozo...rki_do_lodu.htm ? Ktoś może ma którąś z tych ?

anna.kaczmarek
Hey, good!

Wysłany: 15 Listopad 2019, 11:01   

Jeżeli nadal zastanawiacie się na wyborem nowych garnków do kuchni to zerknijcie sobie na tę stronę: https://www.valdinox.pl/?...vRoCwDQQAvD_BwE . Dowiecie się z niej o marce Valdinox. Jestem przekonana, że jej naczynia zagoszczą na dobre w Waszych kuchniach. W mojej już są.

Odpowiedz do tematu